Xeikon, Print4All 2022'de

Xeikon, Print4All 2022'de ~ 14/04/2022
Dijital Baskı için Nefes Alan Fırsatları Vurgulayacak - bilingual content

Xeikon, Print4All 2022'ye katılımını onayladı.

Büyük İtalyan matbaacılık ve dönüştürme fuarı, #Print4All dört yıllık bir aradan sonra 3–6 Mayıs 2022'de Fiera Milano'ya geri dönüyor.


Salon 11P'de D18 standında yer alacak olan #Xeikon uzman ekibi, basım ve etiketler ile ambalaj sektörleri için eksiksiz baskı teknolojileri portföyünü tartışmak için hazır olacak. Baskı endüstrisi Print4All fuarı sırasında yeniden buluşmaya hazırlanırken, Xeikon ticari fuarlara olan bağlılığını ve şahsen ağ kurma fırsatına sahip olmanın önemini bir kez daha teyit ediyor.  

Grafik Sanatlar Satış Müdürü Domenico Beraldi, “Son iki yılın zorluklarından sonra bu önemli gösteride nihayet ziyaretçilerle yüz yüze konuşabildiğimiz için çok heyecanlıyız” diyor:

"Xeikon'un her zaman anlatacak harika bir hikâyesi vardır ve doğal olarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak ve marka sahibi müşterileri için sürdürülebilir çözümler sunmaya yardımcı olacak sektöre özel uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz."  

Stand, talep üzerine kitaplar, duvar kâğıdı dekorasyonu ve grafik sanatlar pazarı için satış noktası teşhiri gibi çok çeşitli yüksek kaliteli uygulamalar için dijital baskının gücünü gösteren bilgi ve baskı örnekleriyle dolu olacak. - etiketler ve ambalaj sektörü için yapışkanlı etiketler, esnek ambalajlar, poşetler, katlanır kartonlar, kalıp içi etiketler ve kâğıt bardaklar.

Ziyaretçilerin Xeikon baskı makinelerini çalışırken görmelerini ve daha fazla soru sormalarını sağlamak için çalışan teknoloji videoları da olacak.   Bir köşe tamamen Xeikon'un oluklu ambalaj için çığır açan su bazlı #inkjet baskı makinesi #IDERA 'ya ayrılacak. Gıda güvenliğine ve mevzuata uygun teknoloji, Xeikon'un 30 yılı aşkın dijital uzmanlığı ile Flint Group'un #oluklu #mukavva üretimi konusundaki derin bilgi birikimini birleştirerek baskı sonrası pazarda bir dönüşüm sunuyor.  

Beraldi, “Hepimizin sanal olarak bağlantı kurmaktan biraz yorulduğumuzu söylediğimde sanırım herkes adına konuşuyorum. Pandemi sırasında iletişim teknolojisi gerçek bir yaşam çizgisi olsa da, sektörümüzün kalbinin güçlü atmasını sağlamak için müşterilerle yüz yüze konuşabilmek hayati önem taşıyor ve herkesi Print4All'daki standımıza davet etmek için sabırsızlanıyoruz” diyor ve herkesi #Milano ’ya davet ediyor.


Xeikon to Highlight Breath of Opportunities for Digital Print at Print4All 2022

 

Xeikon has confirmed its participation at Print4All 2022. The major Italian printing and converting show returns to Fiera Milano on 3–6 May 2022 following a four year break. Setting up shop in Hall 11P on stand D18, the Xeikon expert team will be on hand to discuss the full portfolio of printing technologies for the graphic arts and labels and packaging sectors. 

As the print industry gets ready to meet again during the Print4All exhibition, Xeikon reaffirms its commitment to trade shows and the importance of having the opportunity to network in person.   

 

“We are very excited to finally be able to speak to visitors face-to-face at this important show after the challenges of the past two years,” said Domenico Beraldi, Sales Manager Graphics Arts. “Xeikon always has a great story to tell, and naturally, we continue to innovate and develop industry specific applications that will give our customers a competitive edge and help them create sustainable solutions for their brand owner customers.”

 

The stand will be packed with information and print samples that demonstrate the power of digital print for a wide variety of high quality applications, such as books on demand, wallpaper decoration, and point-of-sale display for the graphic arts market, and self-adhesive labels, flexible packaging, pouches, folding cartons, in-mold labels and paper cups for the labels and packaging sector. There will also be technology videos running to allow visitors to see Xeikon presses in action and ask more questions.

 

One corner will be fully dedicated to IDERA – Xeikon’s breakthrough water-based inkjet press for corrugated packaging. The food safe and regulatory compliant technology builds on Xeikon’s 30+ years of digital expertise coupled with Flint Group’s deep knowledge of corrugated manufacturing to offer a transformation of the post-print market.

 

Beraldi concludes, “I think I speak for everyone when I say that we are all a little tired of connecting virtually. While communication technology has been a real lifeline during the pandemic, being able to speak to customers in person is vital to keeping the heart of our industry beating strong, and we can’t wait to welcome everyone to our stand at Print4All.”


#YirmialtiYasindayiz #26Yil #BiliyorumCunkuOkuyorum #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #ContentIsKing #Flekso #Ofset #Ambalaj #DijitalBaski #inkjet #toner #Baski #Etiket #UV #KnowWhatIsWhat #ItPaysTheAdvertise #Printing #Packaging #Surdurulebilirlik #YesilBaski #OlukluAmbalaj #EsnekAmbalaj #KartonAmbalaj #MetalAmbalaj #Converting #Label
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr