İnsan Hayatı Önemlidir!

İnsan Hayatı Önemlidir! ~ 18/04/2022
TOS+H Expo – 4. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı 14 Mayıs'ta açılıyor

14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen ve KOSGEB tarafından uluslararası fuar olarak desteklenen TOS+H Expo – 4. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı tamamen dolmuş bulunuyor. Aralarında sektörün lider kuruluşlarının yanı sıra yeni katılımcıların da bulunduğu çok sayıda ulusal ve uluslararası firma fuarda yerlerini aldılar. Messe Düsseldorf veTürk iş ortağı Tezulaş Fuar tarafından organize edilen TOS+H Expo ve İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu eş zamanlı olarak yapılacak.

 

#TOS+H, ilk kez düzenlendiği 2014 yılından bu yana gelişerek, katılımcı firmaların uzmanlarla fikir alışverişi olanağı bulduğu ve gerek Türkiye’de gerekse komşu ülkelerde iş sağlığı ve güvenliğine çok büyük katkı sağlayan bir sektörel platform haline geldi. Kaydedilen bu olumlu gelişmeler sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada insan hayatına ne denli değer verildiğini ortaya koyuyor. Bu başarı hikayesi, Türkiye’nin çalışan nüfusunun toplam nüfus içindeki yüksek payı nedeniyle uluslararası alanda da kişisel koruyucu donanımlar açısından çekici ve çeşitlilik gösteren bir hedef pazar olduğunu kanıtlamıştır. Başarılı fuar günleri ve yapıcı fikir alışverişi için en uygun şartlar işte burada bir arada sunuluyor.

 

İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, fuar süresince üç farklı salonda sabah ve öğleden sonra yapılacak oturumlarla gerçekleştirilecek. Sempozyumun ana teması, İş Sağlığı ve Güvenliği olmakla birlikte #Sürdürülebilirlik, #Çevre, #Enerji ve İş Hukuku gibi çalışma hayatının ana unsurlarını içeren oturumlara da yer verilecek olup, bu oturumlarda konular alanının önde gelen uzmanları ve akademisyenleri tarafından ele alınacaktır. Sempozyumda teknik konularla birlikte ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının temsilcilerinin iyi uygulama örneklerini paylaşacakları oturumlar da düzenlenecektir.

 

Siz de “İNSAN HAYATI DEĞERLİDİR” diyorsanız, 4. TOS+H Expo 2022’yi ziyaret etmeli ve İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu’na mutlaka katılmalısınız.

 

Her iki etkinlik için de katılım ücretsiz olup www.toshexpo.com.tr adresinden kayıt gerektirmektedir.

#YirmialtiYasindayiz #26Yil #BiliyorumCunkuOkuyorum #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #ContentIsKing #Flekso #Ofset #Ambalaj #DijitalBaski #inkjet #toner #Baski #Etiket #UV #KnowWhatIsWhat #ItPaysTheAdvertise #Printing #Packaging #Surdurulebilirlik #YesilBaski #OlukluAmbalaj #EsnekAmbalaj #KartonAmbalaj #MetalAmbalaj #Converting #Label #issagligi #isguvenligi #toshexpo #MesseDuesseldorf #Tezulasfuar
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr