TOYO INK Uzmanları Gaziantepli Matbaacılarla Buluştu

TOYO INK Uzmanları Gaziantepli Matbaacılarla Buluştu ~ 07/05/2019
TOYO Matbaa Mürekkepleri ve Gaziantep Matbaacılar Odası teknik eğitimde işbirliği yaptı

Konusunda uzman ekipleri ile sektördeki eğitim çıtasını yukarıya taşıyan TOYO Matbaa Mürekkepleri, son olarak Gaziantepli matbaacılarla buluştu. Gaziantep Matbaacılar Odası ile işbirliği ile düzenlenen iki günlük eğitime ofset matbaaları ve ambalaj firmaları katıldı. TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin en yeni ürün ve teknolojileri hakkında bilgiler de verilen eğitime firmalar yoğun ilgi gösterdi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri ve Gaziantep Matbaacılar Odası işbirliği ile Novotel’de düzenlenen teknik eğitim; TOYO Matbaa Mürekkepleri Ofset Mürekkepleri Satış Müdürü Levent Ünal’ın açılış konuşması ile başladı. Ünal’dan sonra söz alan Stratejik Planlama ve Pazar Analizi Uzmanı Pınar Demir, Japonya merkezli Toyo Ink Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin çalışmaları ve gelecek stratejileri hakkında katılımcılara bilgiler verdi. TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin Ofset Mürekkepleri Ar-Ge ve Teknik Destek Müdürü Rukiye Kiter ise yaptığı sunumda Gaziantepli matbaacı ve ambalaj firmalarının işlerine değer katacak bilgiler paylaştı. Kiter, ofset baskıda büyük önem taşıyan su ve mürekkep dengesinin yanı sıra bu alanda öne çıkan en yeni ürün ve teknolojilerden bahsetti. TOYO Matbaa Mürekkepleri uzmanları, teknik eğitim ve sunumların sonunda, katılımcıların en çok yaşadıkları teknik problemlere dair sorularını yanıtladı ve çözüm önerilerini sıraladı.

Gaziantep teknik eğitimi, ikinci gün yapılan Matbaacılar Sitesi ziyareti ve baskı denemesi ile son buldu.

TOYO Matbaa Mürekkepleri Ar-Ge Ekip Lideri Mehmet Hakan Ülüş ve Ofset Mürekkepler Ar-Ge Uzmanı Melis Türkyener Çelebi’nin Toyo Life Ofset Mürekkep Serisi ile gerçekleştirdikleri denemede; baskı kalitesinin iyileştirilmesi adına CTP Kalibrasyonu, su ölçümü, ışık ölçümleri ve  ekran kalibrasyonu ile baskı öncesi ve sonrası standardizasyonu yapılarak baskı üzerindeki etkileri katılımcılarla paylaşıldı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin baskı öncesi hizmetleri ve teknik hizmet desteği hakkında bilgi alan katılımcılar, baskı denemesinin tüm aşamalarında merak ettikleri soruları Mehmet Hakan Ülüş ve Melis Türkyener Çelebi’ye sorma fırsatını da yakaladılar. Ar-Ge’ye önemli yatırımlar yapan TOYO Matbaa Mürekkepleri, müşterileri ve iş ortakları ile ortak Ar-Ge projeleri ve işbirlikleri de geliştiriyor. Şirket ayrıca deneyimli uzmanlardan oluşan Teknik Destek Ekibi ile hızlı ve etkin çözümler sunma konusunda sektörde özel bir konumda bulunuyor.

#TOYO #TOYOinks #Murekkep #Gaziantep #Matbaa #Seminer #GaziantepMatbaacılarOdası #LeventÜlüş #RukiyeKiter #LeventÜnal #PınarDemir #MelisTurkyener
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr