GMG Türkiye Yeni Dağıtım Ortağı Odak Kimya

GMG Türkiye Yeni Dağıtım Ortağı Odak Kimya ~ 10/06/2019
Odak Kimya, tam servis yaklaşımı ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile matbaacılara renk yönetimi konusunda destek olacak.

GMG, Odak Kimya işbirliği ile Türkiye’deki varlıklarını artıracaklarını açıkladı. Odak, GMG tarafından Türkiye’de yüksek teknolojiye sahip ürünleri tedarik eden uzun süreli tecrübeye ve harika bir servis yaklaşımına sahip bir şirket olarak tanımlanıyor. İtalya, Türkiye, Orta Doğu ve Hindistan’dan sorumlu Kanal Satış Müdürü Simone Viscomi, “GMG olarak renk yönetiminde en iyi çözümü geliştirmek konusuna odaklanmakta kararlılığımızı sürdürüyoruz”, diyor: “Çünkü renk önemli ve kritik bir alan. Odak Kimya ile işbirliğimiz mükemmel ürün bilgisini, satış öncesi desteği ve tabii satış sonrasını da edinmek ve yerel pazarın şartlarını anlayabilmek için temel amacımız.”

Odak Kimya Genel Koordinatörü Mine Kalaylı ise “Ülkenin tamamını kaplayan bir dağıtım ağı ve müşterilerimiz sayesinde pazarın en iyi biçimde tanınması için 25 yıllık renk yönetim tecrübemizi kullanacağız”, diyor: “Odak, GMG ortaklarına verimlilik, esneklik ve stoklarımız sayesinde çok hızlı bir dağıtım ile sınıfının en iyi renk yönetim çözümlerini sunacak. Ayrıca GMG müşterileri bu işbirliği sayesinde bizim tarafımızdan renk yönetimine odaklanmış uzman bir takım tarafından üst düzeyde müşteri servisi ve teknik destek alacaklar.”

#OdakKimya #GMG #RenkYonetimi #MineKalayli #SimoneViscomi #Matbaa #BaskiYonetimi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr