Fijital Nedir ve Niçin Fijital?

Fijital Nedir ve Niçin Fijital? Haber ~ 19/01/2019
Bu uzun bir yazı olacak. Bu sebeple altıya bölüp bir haftada tamamını yayınlayacağız. Neden mi? Satır aralarında sebebini okuyabilirsiniz. Bugün altıncı gün. Buyrun son bölüme: Kaçırdıysanız önceki bölümler için günün haberi sekmesini kontrol ediniz.

Dönüşümün bir diğer önemli adımı ise web sitemizin ara yüzüydü. Çok uzuuuun yıllardır tanışık olduğunuz matbaateknik.com.tr bir haber sitesi görünümündeydi, hatırlarsınız. Hatırlarsınız diyorum çünkü artık öyle değil. Sitenin derinliklerinde yer alan e-dergimiz artık ana sayfada. Yeni nesil ara yüzümüzle artık tüm sayfalarımız aslında ana sayfada ve başrol e-dergi’de. Çünkü o e-dergi ilk görüşte aşk yaşabilme ihtimalinize istinaden özel çalışılmış bir ön kapağa sahip. Açın okuyun tabii kapak konusu ilginizi çektiyse ya da çekmediyse de. Şimdi o kadar sayfayı tıkla dur kim uğraşacak diyorsanız –ki ikinci bölümde bahsettiğimiz sebeplerden dolayı demeniz kuvvetle muhtemel; sadece içindekilere bakın. İlginizi çeken başlığa tıklayın ve o sayfayı direkt olarak görüntüleyin. Sevdiniz mi o zaman sadece bu baştan çıkarıcıyı sayıyı fiziksel olarak da okumak için sipariş edin. Satın alın, okuyun, saklayın ya da yıllık abonelik oluşturun ya da o çok beğendiğiniz sayıyı kişiselleştirin ve size özel üretilmiş kapağında istediğiniz fotoğrafın bulunduğu bir dergi olarak satın alın. Bunu yaparken de vakit kaybetmeyin, hemen kredi kartınızla güvenli satın alma yapın ve derginiz adresinize gelsin.

Özetle dönüşümün ana noktaları bunlar. Başka bir takım dönüştürülmüş hizmetlerimiz de var ama onları keşfetmeyi de size bırakalım. Artık MATBAA&TEKNİK FİJİTAL. Keyfini çıkarın.

İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

İSTMAG Magazin Gazetecilik Yayıncılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr