PrintLife Ekim'de İstanbul, Kanyon'da

PrintLife Ekim'de İstanbul, Kanyon'da ~ 06/08/2019
En Sevdiğiniz Fotoğraf Çocukların Eğitimine Destek Olsun

Fotoğraf baskı kültürünün gelecek kuşaklara aktarılması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fujifilm, İstanbul, Londra ve Paris’te üç büyük sergiye imza atıyor. “En büyük fotoğraf sergisi” olarak adlandırılan PrintLife’ın İstanbul ayağı 4-13 Ekim tarihleri arasında 2 bin adet fotoğrafın sergilenmesiyle Kanyon'da gerçekleştirilecek.

TEGV’E BAĞIŞ

Sergide yer alması için https://www.fujifilm-printlife.eu/istanbul/  adresine gönderilen fotoğraflar, Türkiye’nin umudu olan çocuklarımızın eğitimine de katkı olacak.  Fujifilm Türkiye tarafından, sergilenen her bir kare için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağış yapılacak. En sevdiğiniz fotoğrafı 30 Ağustos’a kadar paylaşarak siz de bu kampanyaya destek olabilirsiniz. Ayrıca, sergilenen fotoğrafınızın yüksek kaliteli bir baskısına da ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

20 KARE ÜCRETSİZ BASKI HAKKI

“Her fotoğraf basılmaya değerdir” prensibiyle hareket eden PrintLife’ta herhangi bir tema bulunmuyor. Fotoğrafın seçici kurul tarafından değerlendirilmesi ve etik olarak paylaşılmaya değer bulunması yeterli. Ayrıca, katılımcıları bir de sürpriz bekliyor. Proje için fotoğraf paylaşan herkes, çıkan kod ile Fujifilm’in fotoğraf  baskı uygulaması Fujibas’tan 20 adet ücretsiz retro baskı hakkı kazanacak.

#PrintLife @Fujifilm #Fujibas #TEGV
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr