Screen Truepress Jet L350UV SAI Geliyor

Screen Truepress Jet L350UV SAI Geliyor ~ 12/09/2019
Screen etiket baskısı için yeni Truepress Jet SAI inkjet sisteminin geliştirmesinin tamamlandığını duyurdu.

Truepress Jet L350UV SAI uluslar arası ilk sunumu Labelexpo Avrupa fuarında yapılacak. Yeni seri sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kanıtlanmış bir renk reprodüksiyonu ile birlikte yüksek nitelikli ölçeklenebilirlik sunuyor. Küresel etiket endüstrisi için üretim seviyesi her yıl biraz daha genişliyor. Kısa tirajlı ve bölgesel kampanya etiketlerine güçlü bir ilgi mevcut. Çünkü bu tip kampanyalar tekil tasarımları ile tüketicileri satın alma konusunda istekli hale getiriyor. Screen GA bu alandaki ilk etiket baskı makinesi olan Truepress Jet L350UV inkjet sistemi 2013’de geliştirmişti. O günden bugüne artan geniş ilgiyi Truepress Jet L350UV  serisinin 150’den fazla makine kurulumu teyid etmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıllarda yüksek fiyatlı ve lüks segmentte ürünler için özelleştirilmiş kısa tirajlı baskı akımı büyüyordu. Bu beraberinde daha iyi bir baskı kalitesi ihtiyacını getirdi. Aynı zamanda dijital etiket baskı makinelerinin kurulum maliyetleri ve diğer etkenler de sorgulanıyordu. Screen GA tüm bu trendlere karşılamak için Truepress Jet L350UV SAI sistemini geliştirdi. Sistem önemli ölçüde daha zengin  bir renk görünümü sunuyor ve dört modelle üretim çevresine seçkin bir uyum gösteriyor.

Sistemin adı olan SAI tasarım konseptini özetliyor ve Stable (istikrarlı) operasyon, Accudate (kesin) renk reprodüksiyonu ve Integrated (entegre edilmiş) teknolojiler kelimelerinin ilk harflerinden oluşuyor.

Truepress Jet L350UV SAI baskı kafası eklenmek üzere yerleştirilmiş ilave kanallara sahip. Bu da CMYK dışında beyaz, turuncu ve mavi (blueink) eklenerek yedi renge çıkabileceği anlamına geliyor. Sistemin renk yönetim teknolojilerinin geliştirilmesinde Alman CGS Publishing Technologies şirketi ile birlikte çalışıldı. Bu teknolojiler önceki imkânlara nazaran hayli geniş bir portfolyoda renk görüntüsü elde edilmesine yardımcı oluyor.

Amiral Gemisi olan Z modeli 80 metre / dakika baskı hızı ile lider bir duruma yükseliyor.  Z modeli ile birlikte daha düşük kurulum maliyetlerine sahip giriş seviyesi E modeli, standart model S modeli ve gıda etiketlerine odaklanmış LM modeli bulunuyor. Bu dört sistemin her biri ilave renklere yükseltilebilir.   Geniş seri ve renk seçkinliği matbaalara herhangi bir uygulama için optimum model sağlamakla beraber esneklik ve fonksiyonellik kabiliyetlerini de artırmayı taahhüt ediyor. Ekstra baskı kafası kanalları aynı şekilde firmalara gelecekteki renk geliştirmelerinden istifade etmeleri imkânı sunuyor.  

Screen GA S,E, Z ve LM modellerini Ocak 2020’de arda arda sunmaya başlamayı planlıyor.  Şirket etiket baskı sektörünü pazarın geniş ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde daha ileride farklı çözümlerle buluşturacak ve ürün değerini artırmak için çalışacak ve bunu sektöre tam adanmışlığını ispatlamak için sürdürecek.

Screen Türkiye'de Elektroser tarafından temsil ediliyor.

#Screen #TruepressJetL350UVSAI #DijitalEtiket #Etiket #dijitalBaskı #TruePressJet #SAI #Elektroser #UVinkjet #UV #inkjet #ScreenGA
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr