Bel, Otomasyon ve Dijitalleşme Süreçlerini Kolaylaştırmaya Yardımcı Oluyor

Bel, Otomasyon ve Dijitalleşme Süreçlerini Kolaylaştırmaya Yardımcı Oluyor ~ 30/09/2019
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile Anlaştılar

MSI çözümü overprint ile Türkiye’de başarılı bir çizgi yakalayan Selanik merkezli Bel şirketi Türk etiket ve ambalaj pazarına yatırım yapmaya devam ediyor. Labelexpo Avrupa standında canlı demo ile sistemin çalışmasını anlatan şirket yöneticileri bu ay Avrasya Ambalaj Fuarı için İstanbul’da olacaklar ve fuardaki etiket ve ambalaj matbaacıları ile bir araya gelecekler. MATBAA&TEKNİK’e konuşan şirketin Global Satış ve İş Geliştirme Müdürü Konstantinos Spyropoulos, Labelexpo’da iş zekâsının baskı zekâsı ile nasıl miks edebileceğinizi gösterdik, diyor: “Ekim ayında İstanbul’da Avrasya Ambalaj fuarında ziyaretçi olarak yer alacağız ve isteyen tüm matbaacılarımızla özel toplantılar yapabiliriz. Hali hazırda devam eden bazı görüşmelerimizi de Avrasya Ambalaj esnasında nihayetlendireceğimizi umuyorum.”

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile Anlaştılar

Bel sadece ticari olarak değil eğitim için de desteğini Labelexpo’da açıkladı. ESD Başkanı Aydın Okay, Prof. Dr. Erdoğan Köse ile bir araya gelen Spyropoulos ve Costas Economopoulos, üniversitenin Ambalaj teknolojileri Yüksek Lisans Programına overprint yazılımının bir lisansının hibesi ve yazılımın eğitiminin yapılması konusunda el sıkıştılar. Overprint, modüler bir yazılım ve farklılık gösteren ihtiyaçlara göre terzi işi yeniden düzenlenebilen bir yazılım. Ancak hazır yazılımın şirketin taleplerine göre revize edilmesi süresince Bel, her müşterisi ile yakın bir çalışma trafiği oluşturuyor. Bu trafiği idare edebilecek yazılım ve ambalaj mühendislerinin varlığı da dijitalleşmenin bu aşamasında önemli bir ihtiyaç. Şirket bu yeni yatırımı ile ambalaj sektörünün üretim sürecinin dijitalleşmesine de yatırım yapmış olacak.

#Dijitallesme #MIS #overprint #bel #KonstantinosSpyropoulos #CostasEconomopoulos #iuc #BaskiYonetimi #istanbuluniversitesicerrahpasa #ErdoganKose
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr