Daha Uzun Kâğıtlara Sarı Floresan Baskı Şimdi iGen5 'te

Daha Uzun Kâğıtlara Sarı Floresan Baskı Şimdi iGen5 'te ~ 03/10/2019
Xerox, iGen 5 Baskı Makinesine İki Yeni Özellik Ekledi

Xerox, iGen® 5 baskı makinesi için geliştirdiği iki yeni özelliği duyurdu: ekstra uzun kâğıt (XLS) ve  Floresan Sarı Kuru Mürekkep… XLS ve Floresan Sarı Kuru Mürekkep, yazıcıların uygulamalarını genişletiyor ve üretim verimliliğini artırıyor

Xerox, Global Offerings Başkan Yardımcısı Tracey Koziol "Bu eklenen özellikler, müşterilerimizin mevcut Xerox iGen5'e yaptığı yatırımların çok yönlülüğünü, verimliliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bir araya geldiklerinde, iGen5'i piyasadaki en çeşitli dijital renkli üretimi yapabilen baskı makinesi haline getiriyor" diyor ve şöyle devam ediyor: "Toner teknolojisi daha sofistik bir hale geldikçe, renklerin yazdırma şekli de gelişiyor. Toner ve renk teknolojisinde çığır açan Xerox, üretkenlik ve kaliteden ödün vermeden, yazıcıların ürün baskı sınırlarını aşmasını sağlayan yeni özellikler geliştirmeye öncülük ediyor. Floresan Sarı Kuru mürekkep de bunun bir örneğidir."

iGen 5 XLS, 35-inch'e kadar sayfa boyutuna olanak tanıyor, nominal hızda yazdırıyor ve üretim beslemesi, istiflemesi yapabiliyor. Ekstra uzun özelliğiyle, yazıcılar sayfa başına daha çok parça çıkarabiliyor ve iGen 5'in verimliliğini yüzde 25'e kadar artırabiliyor. Baskı sağlayıcılar, 4- panel broşürler, kitap kapakları, afişler, büyük formatlı sarma, panoramik çizim ve çoklu baskılar gibi ek uygulamaları hedefleyerek iGen 5'in çok yönlülüğünü arttırabiliyor.    

Yazıcılar ayrıca, beyaz ve açık renklerin yanı sıra gam genişletme renkleri olan turuncu, yeşil ve mavi'ye ek olarak Floresan Sarı Kuru Mürekkep kullanmak için iGen 5’in beşinci baskı istasyonundan yararlanma seçeneğine sahip oluyor.

UV ışığı altında parlaması için özel olarak formüle edilmiş olan Floresan Sarı Kuru Mürekkep, Çevre Sağlığı ve Güvenliği (EH&S) uyarı ve güvenlik işaretleri, kitap kapakları, katlanır kartonlar, doğrudan postalama ve teminatlar gibi yüksek değerli işler için de alternatif sunuyor. Özel efektler uygularken, Xerox FreeFlow® Core işleri Özel Kuru Mürekkep ile birleştirerek iş akışının kusursuz olmasını sağlıyor.

Eklenen bu yeni özellikler ile Baskı Teknolojileri Birliği tarafından verilen "RED HOT Teknoloji" ödülünü kazanan Xerox, bu yıl toplam yedi ödül kazanmış oldu. Xerox’un RED HOT teknolojileri Chicago'da bugün açılacak olan PRINT 19'da 1510 numaralı stantta sergilenecek.

iGen 5 XLS ve Floresan Sarı Kuru Mürekkep, 3 Ekim tarihinde Amerika’da ve 2019 yılının dördüncü çeyreğinde Xerox tarafından hizmet verilen diğer bölgelerde sipariş verilmeye hazır olacak.

#xerox #iGen5 #SariMurekkep #iGen5XLS #TonerBazlıBaski #Print19
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr