Toyo Matbaa Mürekkepleri FEFCO 2019’daydı

Toyo Matbaa Mürekkepleri FEFCO 2019’daydı ~ 30/10/2019
TOYO Matbaa Mürekkepleri Avrupalı oluklu mukavva üreticileri ile buluştu

Ambalaj ve basım sektörlerine yönelik yenilikçi ürünler sunan TOYO Matbaa Mürekkepleri, dünyanın dört bir yanındaki önemli organizasyonlarda markasını temsil ediyor. Dünya mürekkep devlerinden Toyo Ink Group’un global ağında Avrupa başta olmak üzere geniş bir coğrafyanın üretim merkezi konumunda bulunan şirket, son olarak oluklu mukavva sektörünü İsviçre’de buluşturan FEFCO 2019 Teknik Semineri’ndeydi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, İsviçre’nin Cenevre şehrindeki Palexpo Kongre Merkezi’nde düzenlenen FEFCO 2019 Teknik Semineri’ne katıldı. Etkinlik, oluklu mukavva üreticilerin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet tedarik eden firmaların üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yaptı. Oluklu mukavva sektörünün Avrupa’daki çatı örgütü olan FEFCO’nun sempati üyesi olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, FEFCO 2019 Teknik Semineri’nde su bazlı mürekkep teknolojilerinde sunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri Likit Mürekkepler Ar-Ge ve Teknik Destek Müdürü Yuichi Sato, FEFCO 2019 Teknik Semineri’nin özel oturumlarında, “Su Bazlı Mürekkep Teknolojilerine" yönelik bir sunum gerçekleştirdi. Sürdürülebilir mürekkep çözümleri başlığında kullanım alanlarını her geçen yıl artıran su bazlı mürekkepler, TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin ürün portföyünde önemli bir yere sahip. Yuichi Sato’nun, oluklu mukavva sektörünün de yakından takip ettiği su bazlı sıvı mürekkepler için üretim prosesinin verimliliğini artıran pigmentler ve bunların etkilerini örneklerle ortaya koyduğu sunumu ilgiyle izlendi.  

#ToyoMatbaaMurekkepleri #FEFCO #OlukluAmbalaj #YuichiSato #ToyoInkGroup #FEFCO2019
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr