Taze Çiçek Satın Almak Hiç Olmadığı Kadar Kolay

Taze Çiçek Satın Almak Hiç Olmadığı Kadar Kolay ~ 04/11/2019
Mondi Tire Kutsan’ın yeni “Çiçek Kutusu” ise buketleri güvenli ve taze bir şekilde alıcılarına ulaştıracak.

Türkiye’nin en büyük çiçek yetiştiricilerinden Queen Tarım, Türkiye oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçilerinden Mondi Tire Kutsan ile ambalaj üretim anlaşması imzaladı.

E-ticaret alanına giriş yapan Queen Tarım’ın internet üzerinden satılan ürünleri, Mondi Tire Kutsan’ın inovatif ambalaj çözümü “Çiçek Kutusu” içerisinde teslim edilecek.

Çiçek Kutusu, ürün gamında esnekliği artırmayı amaçlıyor

“Çiçek Kutusu”, farklı türde ve boyutlarda bitkilerin nihai teslim noktasına kolayca ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını sağlayarak, ürün gamında esnekliği artırmayı amaçlıyor. Oluklu mukavvadan üretilen bu ambalaj çözümü sayesinde, onlarca kombinasyondan meydana gelmiş altı türe kadar farklı ürün, nihai teslim noktasına kolayca ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak mümkün. Mondi’nin daha iyi bir dünya vizyonuna katkıda bulunan Çiçek Kutusu, ayrıca kâğıttan üretilmiş olması sayesinde “doğası gereği sürdürülebilir” olma özelliği taşıyor.

Bitkiler müşterilere sapasağlam ulaştırılıyor

Queen Tarım Pazarlama ve Marka Yöneticisi Ebru Akgün Özdemir, Mondi ile yapılan işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi: “Mondi ile daha önceki bir işbirliğimiz kapsamında, ödül kazanan bir kesme çiçek kutusu geliştirmiştik. Bu sefer, ilk kez adım attığımız e-ticaret alanındaki projemizde bir kez daha Mondi’den destek alıyoruz. Mondi’nin yenilikçi tasarımları sayesinde, farklı türde ve boyuttaki bitkileri “Çiçek Kutusu” içerisinde farklı kombinasyonlar halinde ve sapasağlam bir şekilde teslim ederek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Yenilikçi çözüm ortağımız Mondi’nin desteğine her zaman güveniyoruz.”

Mondi’den yenilikçi tarz

Mondi Tire Kutsan Ürün İnovasyon Müdürü Fatoş Adak, şu değerlendirmede bulundu: “E-ticarette tasarım yalnızca fonksiyonel, yani kutunun içindeki çiçekler gibi kolayca zarar görebilen ürünleri korumayı hedeflemekle kalmaz, aynı zamanda son kullanıcıya da benzersiz bir “kutudan çıkarma deneyimi” sunmayı amaçlar. İnternet üzerinden satışlar, Queen Tarım için yeni bir segment. Bu alanda rakiplerinden sıyrılmak isteyen Queen Tarım, ekibimizden yenilikçi bir nakliye tasarımı istedi. İnternet üzerinden satışları kısa bir süre önce başlayan Queen Tarım, çiçeklerin son kullanıcılara güvenli ve düzgün bir şekilde ulaştırılması sayesinde, bekledikleri müşteri memnuniyetini yakalamayı başardı.”

#MondiTireKutsan #Oluklu #OlukluAmbalaj #QueenTarim #CicekKutusu #ambalaj #eticaret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr