Kyocera Document Solutions Türkiye, Üretim Baskısına Giriyor

Kyocera Document Solutions Türkiye, Üretim Baskısına Giriyor ~ 05/11/2019
Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni bir iş alanına girerek mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c’yi piyasaya sürüyor.

Çok fonksiyonlu fotokopi makineleri ve yazıcıları piyasadaki en saygın ürünler arasında yer alan Kyocera,  baskı endüstrisinde uzun süredir var olan mirasını ve uzmanlığını TASKalfa Pro 15000c ile üretim baskısı segmentine taşımak için kullanıyor. Cihaz az bakım, yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimine sahip olarak nitelendiriliyor ve yüksek miktarlarda baskı için ekonomik çözümler sunuyor.

Baskı hizmetlerinden tutarlılık bekleyenler için

Bu ürün lansmanı Kyocera'nın tamamen yeni bir iş alanına girdiğini göstermesine rağmen, markayı bu kadar başarılı kılan önemli özelliklerin çoğunu elinde tutuyor. Bu özelliklerden biri, arıza riskini azaltan ve çoğu durumda bir teknisyenin ziyaretine gerek kalmadan kullanıcıların kendileri tarafından kolayca değiştirilebilen birkaç parça sayesinde cihazın bakım kolaylığı. Bu, her üretim işinden talep edilen yüksek baskı miktarları nedeniyle baskı hizmetlerinden tutarlılık bekleyen şirketlere güvenilirlik sağlıyor. Ek olarak, TASKalfa Pro 15000c, herhangi bir yazdırma işinin üretkenliğini, 120 saniyeden daha az bir ısınma süresi ve 5,5 saniyeden daha az bir ilk baskı süresi sayesinde arttırabilir. Bu özellikler, baskı çıktısını bekleyemeyen şirketlere çeviklik ve esneklik sunar. Mevcut iş akışlarına basit entegrasyonla birleştiğinde, cihaz, kullanıcıların kalite, kontrol veya maliyetlerden ödün vermeden en zorlu termin taleplerini bile karşılamanın bir yolunu bulmalarını sağlayabilir.

Optimize edilmiş enerji kullanımı

Tüm bunlar, Kyocera felsefesinin merkezinde yer alan çevresel sürdürülebilirliği korurken, cihazın bu kategorideki en iyi enerji verimli ürünlerden birini temsil eden, cihazın Tipik Elektrik Tüketimi (TEC) için haftada 6.3 KwH'de çalıştığını da göz önünde bulundurularak elde edilmiştir.  Enerji kullanımını mümkün olduğunca optimize etmeye odaklanan TASKalfa Pro 15000c, Kyocera’nın çevresel etkiyi maliyetlerle aynı anda azaltmaya odaklanmasını sürdürüyor.

“Matbaa endüstrisindeki yeniliklerin ön saflarındayız.”

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil: “Bu, Kyocera için bir dönüm noktasıdır, onlarca yıllık deneyimimizi üretim baskı sektörüne aktarmamızı sağlıyor. TASKalfa Pro 15000c, Kyocera’nın dünya çapında güvenilir uzmanlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan yeniliktir. Etkileyici derecede verimli olan makine, her ölçekteki şirkete, dakikada 150 sayfa A4 baskı hızı ve pazar lideri güvenilirliği sayesinde rakipsiz bir yatırım getirisi sağlıyor. Özgün değerlerimiz, Kyocera olarak kendimizi matbaa endüstrisindeki yeniliklerin ön saflarında konumlandırmamıza yardımcı oluyor. TASKalfa Pro 15000c'nin kalitenin ötesinde, aynı zamanda güvenilirlik ve sürdürülebilirlik sunan bir ürünle aynı temel temeller üzerine inşa edilmesi ve müşterilerimiz için kapsamlı bir değer paketi teşkil etmesi şarttı. Şirketler, özellikle bankacılık, sağlık hizmetleri ve kamu hizmetleri gibi sektörlerdeki baskı hizmetlerini içselleştirerek güvenliği arttırma ihtiyacının giderek daha fazla bilincinde olmaya başladılar. Ayrıca, bu tür ürünler için benzersiz olan kişiselleştirme yoluyla değer katma fırsatı buldular. Bu, deneyimimizi piyasaya yön vermeye hazır belirli bir ürünle yeni bir alana aktarma zamanımızın geldiğini açıkça ortaya koydu”, diyor.

TASKalfa Pro 15000c'nin bazı teknik özellikleri ise şöyle sıralanıyor:  

·         Ayda 1 milyon sayfa A4 baskı

·         14.310 sayfa depolama alanına sahip modüler tasarım, farklı ölçeklere izin verir.

·         Dakikada 150 sayfa A4 baskı.

·         Sadece 5,5 saniye ilk baskı süresi.

·         360 g/ m2'ye kadar kağıt desteğiyle dokümanlarınızı ve sonlandırma seçeneklerinizi kişiselleştirin.

·         Kullanıcılar, düzenli teknisyen ziyaretlerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırarak parçaları kolayca kendileri değiştirebilir.

·         Energy Star, EPEAT, RoHS ve EcoMark gibi çeşitli çevre sertifikalarına sahip standart konfigürasyon için sadece 1,5 KwH düşük ortalama enerji kullanımı.

#TASKalfaPro15000c #KyoceraDocumentSolutionsTurkiye #TurkayTerzigil #inkjet #TASKalfa #DijitalBaski #ProductionPrint #Matbaa
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr