Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli: "Büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz."

Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli: "Büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz." ~ 07/11/2019
"Bu yıl rekor katılıma ve ziyaretçi sayısına ulaşan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın çok verimli geçti."

Toyo Matbaa Mürekkepleri, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 25. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’na katıldı. Ambalaj sektörünün bölgedeki en büyük ve kapsamlı buluşması olan fuar, bu yıl da gerek katılımcı firmaları gerekse dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen ziyaretçileri ile sektörün nabzını tuttu. Toyo Matbaa Mürekkepleri, ambalaj sektörünün görkemli etkinliğinde yenilikçi çözümleri ile büyük ilgi gördü.

Ambalaj ve baskı sektörlerine yönelik ürün ve hizmetlerini sergiledi

Japonya merkezli mürekkep üreticilerinden Toyo Ink Group’a bağlı olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, fuarda ambalaj ve baskı sektörlerine yönelik ürün ve hizmetlerini sergiledi. Toyo Matbaa Mürekkepleri standı, fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Türkiye ve yurt dışından katılan ziyaretçiler fuar boyunca Toyo Ink’in deneyimli ekibinden; metal ambalaj mürekkepleri, likit mürekkepler, sheet-fed ofset ve veb ofset mürekkepleri yanında ambalaj, baskı ve reklam sektörüne yönelik laminasyon tutkalı, pigment ve dijital mürekkepler (inkjet) hakkında bilgi aldılar.

“Ambalaj sektörünün dinamizmini ve ihracat potansiyelinin yüksekliğini yakından hissettiğimiz bir fuar geçirdik."

Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, bu yıl rekor katılıma ve ziyaretçi sayısına ulaşan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın çok verimli geçtiğini ve fuardan memnun ayrıldıklarını belirterek şunları söyledi: “Ambalaj sektörünün dinamizmini ve ihracat potansiyelinin yüksekliğini yakından hissettiğimiz bir fuar geçirdik. Fuarın ilk gününden itibaren standımıza ilgi büyük oldu. Yeni projelere de zemin oluşturan fuarda, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla bir araya gelme imkanı bulduk. Toyo Ink Group sinerjisi ile ihracatta hedef büyüttüğümüz bir dönemdeyiz. 25. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın yurt dışından gelen ziyaretçi ve katılımcıları ile bu anlamda verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Ekim ayında yoğun bir fuar takvimimiz vardı. 30 Eylül – 03 Ekim tarihlerinde ambalaj ve baskı endüstrisine yönelik olarak Polonya’nın önemli ticaret şehirlerinden Poznan’da düzenlenen TAROPAK Uluslararası Ambalaj ve Etiket Teknolojileri Fuarı’ndaydık. İlk kez katıldığımız bu organizasyon marka bilinirliğimizin artması bakımından olumluydu. TAROPAK Fuarı’nın hemen ardından bu kez 08 – 09 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Başkenti Berlin’de yapılan IFRA World Publishing Expo’ya katıldık. Veb Ofset (Gazete & Magazin) Mürekkeplerini odağına alan IFRA’da küçülen bir sektörde önemli adımlar attığımız bir fuar geçirdik. Katıldığımız tüm bu fuarlar ihracat hedeflerimize önemli katkılar sağladı. TOYO Matbaa Mürekkepleri olarak ambalaj ve basım sektörlerine yönelik geniş ürün yelpazemiz, müşteri odaklı çalışmalarımız ve Ar-Ge yatırımları sayesinde geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimiz ile farklılaşıyoruz. Önümüzdeki yıl da iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetlere ağırlık vererek büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

#ToyoInks #ToyoMatbaaMürekkepleri #AvrasyaAmbalaj2019 #PrintPack #Mürekkep #Ambalaj #Etiket #Matbaa
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr