TOS+H EXPO 2020 İstanbul’daki Yeni Fuar Merkezinde

TOS+H EXPO 2020 İstanbul’daki Yeni Fuar Merkezinde ~ 30/01/2020
Dünyanın önde gelen İş Güvenliği, İşyeri Güvenliği ve İş Sağlığı ihtisas fuarı A+A’nın organizatörü Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar bu ihtisas fuarını, yeni ve merkezi konuma sahip ICC – İstanbul Kongre Merkezi’nde ilk defa gerçekleştirecek.

3 – 6 Mayıs 2020 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak TOS+H EXPO iş güvenliği ve sağlığı için en önemli bölgesel etkinlik olarak olumlu gelişimini sürdürüyor. Türk firmalar için iş güvenliği ve sağlığı her zamankinden daha önemli olduğundan, fuar katılımı yüksek talep görüyor. İhtisas Fuarı ve Kongre, Türk sanayi, eğitim ve madencilik alanlarının tüm sektörlerini etkileyen geniş kapsamlı güvenlik hükümlerine sahip güçlü bir İSG mevzuatından yararlanmaktadır. Bu yıl, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından iş güvenliği ve sağlığı yatırımları ile 95.000 civarında yeni iş oluşturulacak.

Avrupa ve denizaşırı ülkeleri firmaları için TOS+H EXPO’ya katılım, Güney Doğu Avrupa ve Asya pazarlarına ilginç bir giriş kapısı olmaktadır. Ziyaretçiler, kişisel koruyucu donanım ve kurumsal sağlık yönetiminden işyeri tasarımına kadar tüm koruma alanlarını kapsayan çok yönlü bir yelpazeyi görme imkanı bulacaklar.  Katılımcılar için bu yılın en önemli temaları, iş güvenliği ve sağlığı için temel olacak sürdürülebilirliğin yanı sıra işin dijitalleştirilmesidir.

Dünyanın önde gelen İş Güvenliği, İşyeri Güvenliği ve İş Sağlığı ihtisas fuarı A+A’nın organizatörü Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar bu ihtisas fuarını, yeni ve merkezi konuma sahip ICC – İstanbul Kongre Merkezi’nde ilk defa gerçekleştirecek. Katılımcı kayıtları hızla devam etmekte olup, sergi alanının % 70’inden fazlası şimdiden rezerve edilmiş bulunmaktadır. Şimdiye kadar, Belçika, Çin, Almanya, İngiltere, Tayvan, Türkiye ve İspanya’dan uluslararası firmalar katılımlarını teyit ettiler. Bunlar arasında yeni katılımcıların yanı sıra Ansell, Ateş İnşaat San. Taah. Tic. A.Ş., İşmont Tekstil Üretim Paz. San. ve Tic. A.Ş., Mekap Deri ve Ayakkabı San. ve Tic. A.Ş., UVEX ve WR Türkiye Eldiven A.Ş. gibi küresel pazar lideri firmalar İstanbul’da dördüncü kez yapılan TOS+H EXPO’da yer alıyorlar.

İhtisas fuarına paralel olarak düzenlenen 10. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi, güvenli ve sağlıklı çalışma ile ilgili güncel temalara kapsamlı bir genel bakış sunacak. Bu tanınmış Kongre, Türkiye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenecek. 3 – 6 Mayıs 2020 tarihleri arasında uzmanlar aşağıdaki temalar üzerinde görüşlerini açıklayacak ve tartışacaklar:

·         İş güvenliği ve sağlığı için yönetim modelleri

·         İş güvenliği ve sağlığı eğitimi

·         İş güvenliği ve sağlığı için etkili iletişim yöntemleri

·         Ulaşımda iş güvenliği ve sağlığı

·         İş güvenliği ve sağlığı eğitiminde yeni yaklaşımlar

·         Endüstriyel toksikoloji

·         Acil durum senaryoları

·         İş güvenliği ve sağlığının yasal yönleri

·         Medyada ve kamu sektöründe iş güvenliği ve sağlığı

·         İş güvenliği ve sağlığı için uluslararası strateji / yaklaşım İhtisas Fuarı ve Kongre her iki yılda bir düzenlenmektedir.

TOS+H EXPO 2018’de 115 uluslararası katılımcı 2.398 metrekarelik net sergi alanında yer aldılar. 5.034 ihtisas ziyaretçisinin % 92’sinden fazlası ihtisas fuarı ziyaretlerini çok olumlu olarak değerlendirdiler.

TOS+H EXPO 2020’ye katılmak isteyen Türk firmaların Tezulaş Fuar yetkilileri ile temasa geçmeleri gerekmektedir: Baran Selçuk, selcuk@tezulas-fuar.com ve Merve Toraman, toraman@tezulas-fuar.com .
TOS+H EXPO hakkında daha ayrıntılı bilgiyi http://www.toshexpo.com.tr/ 
adresinde bulabilirsiniz.

#ToshExpo #İşSağlığı #İşGüvenliği #MesseDüsseldorf #TezulaşFuar #DemetTezulaş #UluslararasıİşSağlığıVeGüvenliğiKongresi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr