Yılın Ürün Serisi imageRUNNER ADVANCE

Yılın Ürün Serisi imageRUNNER ADVANCE ~ 05/02/2020
Canon, imageRUNNER ADVANCE ürünü ile bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından verilen Buyers Laboratory’de (BLI) “Yılın Ürün Serisi” ödülüne layık görüldü.

Canon, belge görüntüleme, donanım ve yazılım konusunda bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Buyers Laboratory (BLI) Ödüllerinde 2020 fotokopi makinesi çok işlevli yazıcı (MFP) serisi kapsamında en prestijli “Yılın Ürün Serisi” ödülünü almaya hak kazandı.

Her yıl verilen BLI Ödüllerini kazananlar Keypoint Intelligence tarafından yapılan titiz laboratuvar incelemeleri sonucunda belirleniyor. “Yılın Ürün Serisi” kategorisinde hem kapsamlı bir donanım ve yazılım seçenekleri sunan hem de ürünleri testlerde sürekli olarak ortalamanın üzerinde performans gösteren şirketler ödüllendiriliyor.

“Yılın Ürün Serisi” ödülü ile Canon’un bu alandaki en iyi teknolojileri kullanıldığının kanıtlandığını ve pazardaki gücünü gözler önüne sunduğunu belirten Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan: “Canon imageRUNNER ADVANCE serisi, donanım ve yazılım kombinasyonuyla bir bütün olarak bizi sektörde ayrı bir konuma yerleştiriyor. Çok işlevli yazıcılarımız mevcut altyapılarla tam anlamıyla entegre olarak mükemmel bir müşteri deneyimi sunuyor. Müşterilerimize verdiğimiz taahhüdümüz doğrultusunda kalite, güvenilirlik ve güvenlik konusunda daima çalışacağız” dedi.

#Canon #imageRUNNERADVANCE #BLI #KeypointIntelligence #CanSarcan #imageRUNNER #Printer #Yazıcı
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr