Gallus 2020’nin İlk Etiket Etkinliğinde 130 Müşterisini Buluşturdu

Gallus 2020’nin İlk Etiket Etkinliğinde 130 Müşterisini Buluşturdu ~ 13/02/2020
Türkiye’den dört etiket matbaacısının da katıldığı 2020'de yapılan İsviçre'deki ilk Gallus etkinliği, Gallus ve Heidelberg çözümlerine ilişkin bilgi edinme ve akıllı etiket üretimi için yenilikçi uygulamalar ile doluydu.

6 Şubat’ta St. Gallen, İsviçre'de gerçekleşen Gallus etkinliğine 130'dan fazla ziyaretçi geldi. Etkinliğin ana konusu olan düşük kimyasal göç ve dijitalde beyaz renk uygulamaları çerçevesinde Gallus Labelmaster ve Labelfire etkinliğin iki gösterim makinesi oldu.

Türkiye’den dört etiket matbaacısının da katıldığı 2020'de yapılan İsviçre'deki ilk Gallus etkinliği, Gallus ve Heidelberg çözümlerine ilişkin bilgi edinme ve akıllı etiket üretimi için yenilikçi uygulamalar ile doluydu. Ziyaretçiler, en son teknoloji ürünü etiket üretiminin yanı sıra geçtiğimiz yıl Labelexpo Avrupa’da gösterilen yeni Gallus özelliklerini de görebildiler:

-          Dijital süsleme ünitesi “Digital Embellishment Unit (DEU)” ve dijital metalik kabartma ile Gallus Labelfire

-          Yeni dijital baskı barı ve yeni şekilli kesim ünetisi Quick ile Gallus Labelmaster

Dijital ortağınız

Gallus etkinliği boyunca 70 metre/dakika hıza ulaşan Gallus Labelfire ile etiket üretiminin ne kadar kolay ve uygun maliyetli olduğu gösteren Gallus, hibrit baskı makinesinde yedi renkli inkjet baskı ünitesi ile dijital etiket üretimindeki iddiasını ortaya koydu.  Labelfire, çok süslü (ya da göz alıcı diyelim) etiketlerin üretimini göstermek için Dijital Süsleme Ünitesi (DEU) ile gösterildi. Bu modül isteğe bağlı olarak entegre edilebiliyor. Dijital folyo efektlerinin yanı sıra kabartma ve dokunsal etkiler de etkinlikte dikkat çeken katma değer uygulamaları oldu.

Temel Konular: Düşük Kimyasal Göç ve Dijital Modüller

Etkinlik sırasında dijital modüller hakkında yeni Dijital Baskı Barı ile Gallus Labelmaster ayrıntılı olarak izlenebiliyordu. Inkjet dijital ‘beyaz’ baskı artık Dijital Baskı Barı makine üzerine eklenerek her Gallus’a dahil edilebilir. Labelexpo Europe 2019'da tanıtılan sistemin 2020'nin üçüncü çeyreğinde satışta olacağı bekleniyor. Print Media Center'da etkinliğin diğer makinesi olan Gallus Labelmaster Advanced ile ziyaretçiler, 200 metre/dakikaya varan üretim hızıyla verimli etiket üretiminin yeniden tanımlanmasına şahitlik ettiler. Etkinliğin ve elbette son dönemde etiket ve ambalaj baskının ana odak noktalarından biri olan low migration – düşük kimyasal göç için çözümlerin de Gallus’un yüksek hassasiyetini de bu etkinlikte görme imkânı bulunuyordu.

Bir sonraki etkinlik, Haziran 2020'de Heidelberg'in 18-20 Haziran ve 22-23, 2020 tarihleri ​​arasında Heidelberger Druckmaschinen AG'nin merkezindeki “drupa at Wiesloch” sırasında gerçekleşecek.

#Heidelberg #Gallus #drupa2020 #drupaAtWiesloch #Labelmaster #Labelfire #inkjet #UVinkjet #DijitalEtiket #PrintMediaCenter
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr