Polar İçin Yeni Yönetici Ataması yapıldı

Polar İçin Yeni Yönetici Ataması yapıldı ~ 18/03/2020
Michael Wombacher will manage the POLAR Group in the future.

Wombacher, genel merkezi Hofheim, Almanya'da bulunan baskı sonrası ve ambalaj teknolojisi alanlarında geleceğe yönelik çözümlerin tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir üretici olan bağımsız aile şirketinin yeni Genel Müdürü olacak. Michael Wombacher'in göreve başlaması için Dr. Markus Rall görevden ayrılmış olacak. 

Wombacher'in son işinde robotik çözümler konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketinde öncü bir rol oynuyordu. Ondan önce teknoloji ve otomotiv sektörlerinde Almanya'da ve yurt dışında stratejik olarak önemli görevlerde bulundu. Mesleki niteliklerinin yanı sıra, Michael Wombacher MBA derecesi de bulunuyor. Michael Wombacher, Genel Müdür olarak atanması hakkında "Heyecan verici mücadeleyi dört gözle bekliyorum." diyor ve ekliyor: "POLAR Grubunu çalışanlarımızla birlikte daha da geliştirmek istiyorum. Müşterilerimiz daha yenilikçi birçok baskı sonrası çözümünü dört gözle bekleyebilirler. Dr. Rall'a uzun yıllardır verdiği bağlılık için teşekkür ediyoruz. Ona gelecek için en iyisini diliyoruz."

Haberin ingilizce versiyonu için sayfayı aşağıya kaydırınız. Scroll down the page for English version


Michael Wombacher will manage the POLAR Group in the future. In the course of this move, Dr. Markus Rall will leave the Group. Thus, Wombacher is with immediate effect the sole Managing Director of POLAR-Mohr (Hofheim, Germany) and DIENST Packsystems (Hochheim, Germany). Michael Wombacher is the new Managing Director of the independent family business with headquarters in Hofheim, Germany.

The POLAR Group specializes in the design of future-oriented solutions in the fields of postpress and packaging technology. Wombacher's last position was in a leading role at a technology company specializing in robotic solutions. Before that, he held strategically important positions at companies in Germany and abroad in the technology and automotive sectors. In addition to his professional qualifications, Michael Wombacher also holds an MBA degree.

"I am looking forward to the exciting challenge," Michael Wombacher comments on his appointment as Managing Director. "I would like to further develop the POLAR Group together with our employees. Our customers can look forward to many more innovative postpress solutions". "We would like to thank Dr. Rall for his many years of commitment," adds Wombacher. "We wish him all the best for the future."

#MichaelWombacher #DrMarcusRall #Polar #Finishing #Giyotin #PolarMohr
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr