BİR KEZ DAHA! Küresel Flekso Yenilik Ödülleri  

BİR KEZ DAHA!  Küresel Flekso Yenilik Ödülleri    ~ 20/03/2020
Global Flexo Innovation Awards müracaatları Haziran'da Başlıyor!

KODAK FLEXCEL Solutions yeni adresi Miraclon, flekso endüstrisinin dönüşümünün ön saflarında yer alan flekso ambalaj matbaalarına takdim edilen Küresel Flekso İnovasyon Ödüllerini duyurdu.

SGS'nin eski kıdemli başkan yardımcısı Christopher Horton, flekso endüstrisi yönlendiricisi kişiler, teknik uzmanlar ve ambalajlı ürün sağlayıcılardan oluşan zengin bir karmadan oluşan bağımsız uluslararası değerlendirme paneline başkanlık edecek. 2018'deki açılış ile lansmanı yapılan Küresel Flekso İnovasyon ödülleri 26 ülkeye yayılmış 200'den fazla katılım aldı. Ön koşul olarak kabul edilen yüksek kalite ile "türünün tek örneği" programı, baskı örneğinin ötesine bakar ve baskı üretimi değer zincirinde değer kazandıran yenilikleri tanır. Yarışmaya aday olma, fleksografik baskının, KODAK FLEXCEL NX Teknolojisinin ve kendi yenilikçi yaklaşımının, yenilikçi tasarım kullanımı, üretim iş akışı iyileştirmeleri, flekso baskı sürecinin daha fazla kullanımı ve sürdürülebilirlik taahhüdünde nasıl olağanüstü başarılarla sonuçlandığını göstermek zorunda.

Miraclon Pazarlama Direktörü Emma Schlotthauer şunları söylüyor: “Flekso endüstrisinin dönüşümü ve büyümesi, verimli, tutarlı ve sürdürülebilir bir üretim süreci sürerken tüm tedarik zincirini etkileyen inovasyon yoluyla işlerini büyüten şirketlere bağlı. Küresel Flexo Innovation Awards'ın ilk tekrarı, bu işletmelerin anlatacak motive edici hikayeleri olan çok sayıda var olduğunu kanıtladı. Küresel Flekso İnovasyon Ödülleri sadece bu şirketleri kutlamakla kalmayıp aynı fikirde olan bireyleri bir araya getirmeye yardımcı oluyor ve aynı hedeflerin peşinde değerli bir küresel ağ oluşturuyor. Ödüller programının bir sonraki turu bu ağı daha da güçlendirecek. ”

#Miraclon #Awards #FleksoÖdülleri #KodakFlexcelSolutions #ChristopherHorton #GlobalFlexoInnovationAwards #Kodak #Flexcel #flekso #fleksokalip
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr