Matset, BN Technology ile Anlaştı

Matset, BN Technology ile Anlaştı ~ 12/05/2020
Matset A.Ş, ofset ve dijital basım sektörüne yönelik fonksiyonel primer (baskı altı lakı) ve baskı sonrası kaplama makineleri üreticisi BN Technology şirketi ile Primer ve Coater makinelerinin Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerinde ....

Matset A.Ş, ofset ve dijital basım sektörüne yönelik fonksiyonel primer (baskı altı lakı) ve baskı sonrası kaplama makineleri üreticisi BN Technology şirketi ile Primer ve Coater makinelerinin Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerinde satış ve servisi için tek yetkili mümessilik anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yeni mümessillik anlaşmasına ilişkin konuşan Matset A.Ş. Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu “Yüksek kaliteli ürün portföyümüze BN Technology primer ve coating kaplama makinelerini de ekleyerek, sektördeki itibarı yüksek markaların; güvenilir ve yenilikçi çözümlerini her zamanki gibi pazara sunmaya devam ediyoruz. Ofset ve dijital Baskı alanlarında uygulanabilirliği ile BN Technology’ nin ürünleri müşterilerimize yeni ve katma değeri yüksek uygulamalar geliştirmeleri konusunda güven sağlamaktadır”, dedi.

BN Technology Başkanı ve CEO’ su Naru Inose ise şunları söyledi: “Şimdi, güvenilir ortaklarının da desteğiyle EMEA bölgesi kapsamımızı genişletme ve geliştirme aşamasındayız. Bu dönemde, Matset'in bu sektörde uzman kadrosu ve profesyonel ağları sayesinde, bize satış hedeflerimize ulaşmamız için gereken penetrasyonu sağlayacağından şüphemiz yoktur. Bu açıdan Türkiye gibi yüksek potansiyeli olan pazarlarda primer (baskı altı lakı) ve UV/su bazlı vernik kaplama makinelerimizle müşterilere çözüm sunmak için Matset ile pazarlama ve dağıtım anlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Matset’in sektörde kazandığı hakimiyetin, Türkiye pazarındaki konumumuzu güçlendirmeye yardımcı olacağından eminiz.”

BN Technology kaplama makineleri sektörde, özellikle dijital baskı alanında mürekkebin tutunmadığı kağıt ya da sentetik (PVC, PET, PP, Polyester, cilt bezi, stickerlar vb.) baskı altı malzemelerin yüzeyini korona ve lak ile şartlandırarak baskı yapılabilir hale getirmektedir. Baskı yapılan malzeme yüzeylerine yine aynı makinede tam zemin vernik uygulama imkânı sayesinde hem baskı öncesinde hem de baskı sonrasında dijital makine kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

#BNTechnology #Coater #Primer #Korona #DijitalBaskı #HPindigo #Baskıaltıprimer #overcoating #Matbaa #Baskı #Matset
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr