hubergroup Yeni Marka İmajıyla Profilini Güçlendiriyor

hubergroup Yeni Marka İmajıyla Profilini Güçlendiriyor ~ 20/05/2020
Yeni Logo, Yeni Web Sitesi

Kişisel, sezgisel, müşteri odaklı olarak nitelenen yeni arayüze sahip web sitesinin yanında hubergroup logosunu da güncelledi. 255 yılı aşan bir geçmişe sahip olan bu aile şirketi zengin bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip çünkü her şey ailenin elinde, kayıtlarında ve hatıralarında. Şirket bu bağlamda logo ve web sitesi ile ilgili bazı değişikliklere karar verdi ve artık müşteri için daha görünür ve somut olduğunu düşünüyor.  

Kişisel bir dokunuşla yeni web sitesi

hubergroup'un yeni websitesi, görünümünde önemli ölçüde aerodinamik hale getirilmiş. Web sitesine daha taze ve daha modern bir görünüm veren arayüz, revize edilmiş kurumsal tasarıma dayanıyor. Baskın renk refleks mavi. hubergroup, pigment alkalin mavisinin son büyük üreticisi olduğundan, yeniden tasarımlar sırasında bu renge daha fazla ağırlık vermiş. Yeni tasarlanan ürün bulucu çözümleri müşterilerin daha hızlı ve net bir şekilde bulmalarına yardımcı olacağından web sitesinin daha keyifli ve verimli bir kullanım sunacağı, düşünülüyor.

Logoda da Küresel Uyum

Kurumsal logo bir markanın ana unsurudur. Benzersizdir, açıktır ve bir şirketin kalbini temsil eder. Dünya çapında 30'dan fazla lokasyona sahip hubergroup, küresel ayak izi boyunca entegre bir şekilde büyümeye devam ettiğini bu yeni logoya da yansıtıyor. hubergroup, dünya çapında müşterilerine sürekli olarak yüksek ürün kalitesi ve hizmet standartları sunan bir şirket ve grubun fonksiyonlarının, yeni logoda görsel olarak temsil edildiği, düşünülüyor.


#hubergroup #hubergroupTurkiye #BaskıMurekkebi #Mürekkep #Offset #Ambalaj #Baskı #Matbaa #
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr