TOS+H EXPO Ertelendi

TOS+H EXPO Ertelendi ~ 21/05/2020
Temmuz'da yapılacağı duyurulan İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı Ertelendi

Messe Düsseldorf GmbH ve yerel ortağı Tezulaş Fuar, İstanbul'da yapılan TOS + H EXPO 2020' fuarını ertelediğini duyurdu.

Şirket, planlamanın güvenilir bir şekilde devam etmesini garanti altına almak için, Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği için önde gelen ticaret fuarının dördüncüsü için ilgili tüm ortaklarla yakın eşgüdüm içinde, alternatif bir tarihi hızlıca belirleyecek. Korona salgınının dinamik gelişmeleri ve Türk hükümetinin tüm olayları erteleme kararını takip ederek TOS + H EXPO 2020 Temmuz ayında planlandığı gibi gerçekleşmeyecek. Messe Düsseldorf ve Tezulaş Fuar, kararı Türkiye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve tüm ortaklarla yakın koordinasyon ve derinlemesine diyalog içinde aldılar.  

Messe Düsseldorf GmbH CEO'su Werner M. Dornscheidt “Tüm katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın yararına olacağından eminiz. Tüm paydaşların sağlığı ve güvenliği önceliklidir”diyor ve ekliyor: “Tüm taraflara gerekli desteği sağlamak için acil adımlar atıyoruz.” Messe Düsseldorf, TOS + H EXPO'nun dördüncüsünü erteleyerek, Türk Sağlık Bakanlığı ve Alman Federal Hükümeti'nin kriz yönetim ekibinin, büyük risk riskini değerlendirirken Robert Koch Enstitüsü'nün ilkelerini dikkate alma tavsiyelerini izliyor.

Türkiye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen eş zaman ve mekânlı etkinlik 10. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi de bu kapsamda ertelenecek.  

Daha fazla bilgi için lütfen toshexpo.com adresini ziyaret edin.

#toshexpo #messeduesseldorf #tezulasfuar #isguvenligi #issagligi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr