A+ A 2021 Katılımcılarını Bekliyor

A+ A 2021 Katılımcılarını Bekliyor ~ 19/06/2020
Start verildi!

Start verildi! Katılımcılar bugünden itibaren A + A 2021 fuarı için başvurabilirler.

Önde gelen uluslararası İş Sağlığı Güvenliği ve Güvenliği Fuarı ve Kongresi 26-29 Ekim 2021 tarihleri arasında Düsseldorf'ta yapılacak.

Yeni teknolojiler, artan esneklik ve ihtiyaçlar: Çalışma dünyasındaki değişiklikler hem işverenleri hem de çalışanları etkilemektedir. Şirketler kriz zamanlarında üretime devam ederken çalışanlarını nasıl koruyabilir? Uzaktan çalışma sırasında nasıl sağlıklı ve verimli olabiliriz? A + A Direktörü Birgit Horn, “Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları hayat kurtarabilir, ancak rekabetçiliğe ve üretkenliğe de kararlı bir şekilde katkıda bulunur” diyor ve ekliyor: “Corona salgını, işverenlerin iş sağlığı ve güvenliği yatırımlarından faydalandığını bir kez daha açıkça gösterdi.”

Güvenli ve sağlıklı işyerlerine odaklanan kişisel koruyucu ekipman ve şirket yangından korunma, çevre koruma ve afet yardımı konseptlerinden sergilere ergonomik ve sağlıklı işyeri tasarımı gibi yenilikçi ürünler, çözümler ve konseptler, her iki yılda bir Düsseldorf'taki önde gelen uluslararası A + A fuarında katılımcılar tarafından sunulmaktadır.  Fuarın bir sonraki edisyonu olan 2021 için şimdi katılımcı olmak isteyenler aplusa.de adresinden başvuru yapabilirler. Salon alanının tahsisi Ekim ayı başlarında başlayacak ve “Kişisel Korunma”, “İşyerinde Güvenlik” ve “İş Sağlığı” adlı üç ana temayı takip edecektir.

Basi (Bundesgemeinschaft für Sicherheit und Gesundheit bei der Arbeit - Alman Federal İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği) tarafından organize edilen 37. Uluslararası İş Sağlığı ve Mesleki Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan fuarda ,forumlar, özel gösteriler ve canlı sunumlar A + A programını geliştirecektir. Horn, “Biz de 2021'de deneyimleyerek öğrenmeye odaklanacağız. Trend olan dijitalleşme ve sürdürülebilirlik temalarının yanı sıra, bu bağlamda şirketimize özel kurumsal moda da odaklanacağız ” diyor.  

A + A her iki yılda bir Düsseldorf'ta düzenlenmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında düzenlenen bu uluslararası fuarda yıllardır katılımcı ve ziyaretçi sayısı sürekli artmaktadır. 2019'daki etkinlik, 63 ülkeden 2 bin 100'den fazla katılımcı ve 73binden fazla ziyaretçi kaydetti. Katılımcıların% 90'ından fazlası fuara katılımlarından memnun kaldı,% 82'si 2021 yılında katılımlarını tekrarlamayı planlıyor.

#a+a #İşSağlığı #İşGüvenliği #MesseDuesseldorf #Basi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr