Asahi Photoproducts, Matset ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Asahi Photoproducts, Matset ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı ~ 23/06/2020
Asahi tarafından yapılan açıklamada “Matset’in güçlü pazar konumu, Türk matbaacıların yüksek seviyede doğrudan hizmet almasını sağlıyor” vurgusu yapılıyor.

Fleksografik fotopolimer klişe geliştirme alanında öncü olan Asahi Photoproducts, yaptığı bir açıklamayla Matset’in artık Türkiye'de Asahi ürünlerinin yetkili distribütörü olduğunu duyurdu.

Matset Matbaa Makine ve Malzemeleri San. A.Ş. Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu, “Türk matbaacılık sektörünün yararına olacak bu önemli ortaklığa girmekten memnuniyet duyuyoruz,” diyerek ekledi: “Asahi’nin yüksek kaliteli su bazlı fleksografik klişeleri ve CleanPrint stratejisi bizi özellikle çok etkiledi. Müşterilerimiz artık CleanPrint yaklaşımının avantajları hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğundan, Asahi’nin Türkiye pazarındaki pazar payını önemli ölçüde artırmayı umuyoruz. Bu avantajlardan biri de, Türkiye pazarının rekabetçi bir global pozisyon elde etmesini sağlamak açısından önemli olan, Asahi klişeleri ve banyo makineleriyle geliştirilmiş Genel Ekipman Etkinliği (OEE)’dir.”  

Asahi CleanPrint

Asahi Photoproducts CleanPrint fleksografik klişeleri kalan tüm mürekkebi basılı alt tabakaya aktararak diğer klişe hazırlama sistemlerine kıyasla üretim hazırlık süresini ve mürekkep baskı temizleme duraklamalarını azaltırken olağanüstü kalite sunmak ve fleksografik baskıyı çevreyle daha uyumlu hale getirmek üzere Asahi kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Asahi Photoproducts Satış Direktörü Philip Mattelaer, “Matset’in Asahi dağıtım ailesine katılmasından memnuniyet duyuyoruz,” diyor: “Ambalaj ve baskı dönüştürme firmalarından oluşan büyük bir müşteri tabanıyla fleksografik ambalaj baskısı alanında uzman olan Matset ile kurduğumuz yeni ilişkimiz sayesinde, önemli bir pazar olan Türkiye pazarında artık mükemmel bir kapsama alanına sahibiz.”

#Asahi #AsahiPhotoproducts #flekso #fleksoplates #CleanPrint #Matset #photopolymer #fleksokalıp #ambalaj #oluklu
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr