Flint Group BM Global Compact İnisiyatifine Katılıyor

Flint Group BM Global Compact İnisiyatifine Katılıyor ~ 16/07/2020
Flint Group Ambalaj Mürekkepleri, Mayıs 2020'den itibaren Birleşmiş Milletler (BM) Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni imzaladığını açıkladı.

Küresel inisiyatif (UN Global Compact), şirketleri insan hakları, işgücü, çevre ve yolsuzlukla mücadele konularında evrensel ilkelerle strateji ve operasyonları uyumlu hale getirmeye ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerini ilerletecek eylemler yürürlüğe koymaya çağırıyor.  

Flint Group Ambalaj Mürekkepleri Strateji ve Pazarlama Direktörü Thomas Gray, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Sürdürülebilir çözümlerle ambalaj pazarlarını desteklemek için açık bir sürdürülebilirlik vizyonuna sahibiz. Vicdanlı bir ambalaj mürekkebi ve hizmet sağlayıcısı olmak, sürdürülebilirlik taahhütlerimizi ciddiye almak demektir. BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne imza koyarak, işimizin bu önemli alandaki performansını ölçmek ve izlemek için bir dizi sürdürülebilir kalkınma hedefinin yanı sıra on yol gösterici ilkenin net bir çerçevesini kabul ettik. İsmimizi halihazırda yer alan prestijli şirketler listesine eklemekten gurur duyuyoruz.”

#FlintGroup #UNGlobalCompact #Sustainability #Sürdürülebilirlik #ThomasGray #Murekkep #AmbalajMurekkepleri #Ambalaj
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr