Konica Minolta, MOTIONCUTTER® İşbirliği Açıklandı

Konica Minolta, MOTIONCUTTER® İşbirliği Açıklandı ~ 27/07/2020
Konica Minolta, MOTIONCUTTER® İşbirliği Açıklandı

Konica Minolta Avrupa, MOTIONCUTTER Dijital Yüksek Hızlı Lazer Sisteminin Avrupa'da satışını yapmak ve servis sağlamak için özel bir anlaşma yaptı.

Ödüllü tabaka beslemeli lazer şekilli kesim makinesi, ticari baskı müşterilerine kârlılığı artıracak daha yüksek değerli süsleme ürünleri ve kişiselleştirme sunacak. MOTIONCUTTER Dijital Yüksek Hızlı Lazer Sistemi, çok yönlü olup düşük karbon ayakizine sahip ve kolay kullanım vadediyor. Hedef uygulamaları doğrudan postalar, tebrik kartları, kısa tirajlı ambalajlar veya çıkartma ve etiketler gibi ürünler olarak sıralanıyor. Dijital süsleme, üretim ve endüstriyel baskı pazarlarında baskı hizmeti sağlayıcıları ile ticari ve şirket içi yazıcılar için kendilerini rekabetten ayırmaları ve marjinlerini yükseltmeleri için kârlı bir yol sağlayan önemli bir büyüme faktörü. Bu durumun altını geçtiğimiz sayıda epeyce kalın çizmiştik ve haber vermiştik:

Son zamanlarda teknoloji devi ile işbirliğini genişleten Konica Minolta ortağı MGI da müşterilere daha fazla katma değer sağlamak üzere çalışıyor.

Tüm kreatif çözümler ticari ve endüstriyel baskı makinelerinde, özellikle Konica Minolta’nın AccurioJet KM-1e ve MGI müşterileri için, baskı sonrası yeni fırsatlar sunuyor.  

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri, Yeterlik Merkezi KM-1 Başkanı Hidetoshi Omo, işbirliğine ilişkin şunları söyledi: ”MOTIONCUTTER, Konica Minolta ürün portföyüne önemli bir ilavedir. Baskı süslemenin yanı sıra katma değerli baskıya yepyeni bir boyut getiriyor. Sistemi tam otomatik modda çalışırken, her dosyadaki kesme dosyasını ve alt tabakayı değiştirirken görmek etkileyici.

MOTIONCUTTER ile müşteriler ürünlerinin değerini artırabilir ve aynı zamanda sonlandırma süreçlerini kolaylaştırabilirler. Müşterilerin geri bildirimleri son derece olumlu oldu. Özel dijital prodüksiyon ile yenilikçi çözümler üretebilir ve kârlı işler üretebilirler.”

#MotionCutter #KonicaMinolta #SekilliKesim #DijitalKesim #DijitalBaski
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr