Ödül Galasına Herkes Davetli

Ödül Galasına Herkes Davetli ~ 29/07/2020
Avrupa Karton Ödülleri Galası Bu Yıl Sanal Olarak Yapılacak

2020 ECMA Kongresi'nin ertelenmesinin ardından Pro Carton ve ECMA, ilk ortak sanal etkinliklerini “2020 Carton E-Vent & Awards” törenini 7 Ekim 2020'de yapacaklarını açıkladılar. E-vent, Viyana'da bulunan Awards Center'den canlı olarak saat 14:00'den itibaren yayınlanacak. İsteyen herkes ödül galasını izlemeye davetli.

Törene bu yıla kadar genellikle Avrupa merkezli karton sektöründeki üst düzey liderler ve karar vericiler ve ödül yarışmacıları katılıyordu. Bu yıl ise ECMA ve Pro Carton E-vent'te öğrenciler, öğretmenler, marka sahipleri, medya ve ayrıca Pro Carton ve ECMA üyelerinin arkadaşları ve ortaklarını da misafir etmekten mutlu olacaklarını, belirtiyorlar. 

Bu özel E-vent Avrupa Karton Mükemmellik Ödülü, Pro Carton Genç Tasarımcı Ödülü ve bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Pro Carton Öğrenci Video Ödülünü de kapsayan 2020 ödülleri kutlamasından oluşacak. Ayrıca çok tanınan bir konuk konuşmacı izleyicileri eğlendirmek ve ilham vermek için orada olacak. 

Ayrıca sınavlar, videolar ve ödül kazananlarla etkileşimlerden oluşan benzersiz, bilgilendirici ve ilgi çekici bir gösteri de sizi bekliyor olacak.

Pro Carton Genel Müdürü Tony Hitchin E-vent'e ilişkin şu açıklamayı yapıyor “2020 ECMA Kongresi'nin ertelenmesi ile olağanüstü bir etkinlik çağrısıyapma fırsatı yakaladık. İlk kez fiziksel tören yerine herkese açık olan birinci sınıf bir sanal E-vent sunmayı amaçlıyoruz. Eğlenceye katılmak ve Avrupa Karton endüstrisinde nihai övgüleri kimin kazandığını öğrenmek isteyen herkes 7 Ekim'de çevrim içi olarak bize katılmalı! ”

#ECMA #ProCarton #YılınKartonu #EuropeanCartonExcellenceAwards #ProCartonYoungDesignersAward #ProCartonStudentsVideoAward #Kasad #KartonAmbalaj #PrintPark
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr