Çok Yakında!

Çok Yakında! ~ 10/09/2020
Domino'nun Gelecek Nesil Inkjet Teknolojisi 30 Eylül’de Sanal Bir Etkinlik ile Tanıtılacak

Domino Dijital Baskı Çözümleri, 30 Eylül 2020 Çarşamba günü Cambridge'deki The Domino Studio'dan canlı olarak İngilizce olarak aktarılacak sanal bir etkinlikte gelecek nesil dijital mürekkep püskürtme teknolojisinin piyasaya sunulacağını, açıkladı.

Domino, 2012 yılında ilk dört renkli dijital mürekkep püskürtmeli etiket baskı makinesi olan Domino N600i'yi piyasaya sürdükten sonra, dijital etiket baskı pazarında lider oyunculardan biri oldu ve bugün dijital baskı endüstrisindeki en başarılı ve önde gelen küresel oyunculardan biri olarak kabul edilebilir durumda.

(Editörün notu: Bu arada tüm küresel başarıya ragmen Türkiye pazarında herhangi bir dijital renkli etiket başarı hikâyesi var mı, bilmiyoruz. Belki bu iş kolu ile ilgilenen birileri var ise bizi de ve haliyle pazarı da bilgilendirebilir.)

Ve şimdi, Domino kendini kanıtlamış ve güvenilir Generation 6 mürekkep püskürtmeli platformunu dünya çapında 1000'e yaklaşan sayıda kurduktan sonra bu sanal lansman etkinliğinde 7. Nesil teknolojisini tanıtacak.  

Domino Dijital Baskı Çözümleri Global Ürün Müdürü Louise Adcock, “Önümüzdeki bu ürün lansmanından gerçekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize işlerini neyin daha iyi hale getireceğini sorduk ve bu içgörüyü teknik uzmanlığımız ve şirket içi üretim kabiliyetimizle birleştirerek devrim niteliğinde yeni bir teknoloji platformu tasarladık ve inşa ettik. Etiket baskı endüstrisi için gerçek bir adım değişikliği temsil eden bu çığır açan Generation 7 teknolojisini geliştirmek için Brother ve GraphTech'teki meslektaşlarımızla yakın işbirliği içinde çalışan bir ekip çalışması oldu. "  

Daha fazla bilgi edinmek ve Domino’nun en son mürekkep püskürtme teknolojisinin çalışma süresini, üretkenliği ve verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza, maliyeti ve israfı en aza indirmenize ve kârlılığınızı artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceğiniz bu etkinliğe katılmak için kaydolun.

#DominoPrintingSolutions#inkjet #DijitalEtiket #DijitalBaski #LouiseAdcock #PrintOnDemand #Gen7 #DominoGen7 #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing #genARate #Phygital #Fijital #OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr