Kotkamills, Norwich'in İlk Sürdürülebilirlik Ortağı Olacak

Kotkamills, Norwich'in İlk Sürdürülebilirlik Ortağı Olacak ~ 07/10/2020
Sürdürülebilir Olmanın Bin Yolu Var...

Norwich City Klubü ve Kotkamills, kulüp tarihinde bir ilk olan sürdürülebilirlik ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Uzun yıllar sürecek olan ortaklık, Kotkamills'in Carrow Road futbol stadyumu ve Lotus Eğitim Merkezi'nde yiyecek ve içeceklerin bir yan ürünü olarak atılan plastik atık miktarını azaltmak için kulüple birlikte çalışması üzerine kurulu. Ortaklık, kulübün daha geniş sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmayı amaçlayan önlemlerin bir parçası. Taraftarların stadyuma geri dönmelerine izin verildiğinde, plastik bardakların ve yemek kutularının yerini alan devrim niteliğinde kolayca geri dönüştürülebilir kartonları görecekler. Sonuç olarak, halihazırda uygulanan değişiklikler, önümüzdeki üç yıl içinde yüzbinden fazla ürünün plastik içermeyen ürüne geçilmesiyle sonuçlanacak ve bu süre zarfında sürekli olarak daha sürdürülebilir önlemlerin uygulanmasını sağlanacak.

Kulüpteki Baş Operasyon Sorumlusu Ben Kensell şunları söyledi: “Eski yöntemlerimizi sürdürmenin daha kolay olacağı bir zamanda, kulübün daha sorumlu ve sürdürülebilir çalışabileceğimiz yolları keşfetmesini ve uygulamasını görmekten memnuniyet duyuyorum. Kotkamills ve kulübün, kulübün tüm alanlarında daha sürdürülebilir olma yolculuğumuzda işbirliği yapmaya ve ilerlemeye devam etmesini sabırsızlıkla bekliyorum ”

Şehrin Ticari Geliştirme Başkanı Ben Tunnell ve City Ticari Operasyonlar Başkanı Sam Jeffery şunları ekledi: "Kulüp, Finlandiya milli takımını desteklemek için iddialı uluslararasılaşma projemiz olan -" Huuhkajat'a (Finlandiya Milli Takımının lakabı - Puhu Kuşu) İnanıyoruz 'u başlattık." Yıldız futbolcu Teemu Pukki'nin başarısı sayesinde popülerliğimiz arttı. Bugün duyurulan Kotkamills ile amiral gemisi ortaklığımız, kulübün ilk sürdürülebilirlik ortaklığı ve gerçekten özel bir şey geliştirmeye başlamak için böylesine saygın bir Fin şirketiyle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. "

Kotkamills CEO'su Markku Hämäläinen ise şunları söyledi: “Norwich'in yeniden ekolojik inşasının sorumluluğu üstlendiğini görmek harika. Kulüp ve destekçileri, sadece futbol alanında değil, aynı zamanda spor ve kültürel etkinlikler için diğer platformlarda da sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm etrafında yeni bir tüketici zihniyeti oluşturmada trend belirleyici olarak önemli bir rol oynuyorlar. Oyunu plastiğe daha az bağımlı bir dünyaya doğru değiştirmeye yardımcı olmak bizim için onur ”.

NorwichCity Kotkamills MarkkuHamalainen TeemuPukki Sürdürülebilirlik Fineks huuhkajat Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr