Xeikon Cafe’de Bekleniyorsunuz!

Xeikon Cafe’de Bekleniyorsunuz! ~ 09/10/2020
'Muhakkak Görülmeli' ... 15 Ekim için hemen ön kayıt yaptırmalısınız!

Xeikon 15 Ekim’deki yayınında esnek ambalajın yeni yıldızı pouch (bu kelime için Türkçe bir kelimeden oluşan karşılık bulamıyorum, ne diyor bu adam diyorsanız yukarıdaki fotografa bakın yeter) üretimini dijital olarak nasıl yapacağınızı gösterecek. Üstelik sadece baskı değil. Tüm süreç yani baskı + laminasyon + dönüştürme. Sürecin tamamı için gerekli olan araç fleXflow anlatılacak!

Eğer bu yayın kaçırmazsanız en gelişmiş dijital pouch üretim sürecini görebilirsiniz

Ayrıca İngiltere'deki CS Labels / CS Pouches Operasyon Direktörü Adam James ve Karlville Pouch Dönüştürme Çözümleri EMEA Satış Müdürü Gustavo Guzzi'nin ve Simon Smith şirketinin kullanıcı görüşlerini dinleyebilirsiniz. Merak ettikleriniz için ayrıca bir de Soru-Cevap oturumu olacak.

 

Etiket Pazar Bölümü Müdürü Stefan Clopterop, size şu mesajı gönderiyor:

“Dijital pouch üretimi, işlerini çeşitlendirmek ve genişletmek isteyen etiketçiler (sizden bahsediyor!) için mükemmel bir seçim. Xeikon’un fleXflow süreci, laminatın "kürlenmesinden sonra sıfır" sunarak pouch yapımında devrim yapıyor. Bu, baskı ve laminasyon sırasında solvent kullanmamanın yanı sıra birçok farklı poşet türünün işlenmesi ve yapımında yüksek yapışma gücü ve düşük karmaşıklık ile ECO dostu bir çözüm. Bu Xeikon Café TV tanıtımını, sizlere yeni pazarlara girme konusunda güven vermek için düzenliyoruz. Pouch üretimi, cazip bir seçenek olan mevcut bir etiket işi ile birleştirilebilir ve böylece bazen yeni pazarlara girme ile bağlantılı olan finansal risk yükünü hafifletir. Şu anda fırsatlar hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Bu mevcut Covid-19 salgını sırasında, e-ticarette önemli artışlar ve diğer ülkelerdeki kesintiye uğramış tedarik zincirleri nedeniyle yerel talepte artış oldu. Marka sahipleri, tedarik zincirlerinin esnekliğini güvence altına almak ve geliştirmek ve ürünlerinin güvenliğini sağlamak için yerel pouch tedarikçileri arıyor. "

 

Bu muhakkak görülmesi gereken program için hemen kayıt yaptırmalısınız: http://www.xeikoncafe.com/en/upcoming/35-xeikon-cafe-tv---digital-pouch-production

dijital dijitalEtiket pouch dijitalpouch xeikonCafe xeikon etiket covid esnekambalaj Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr