FuturePrint Sanal Zirvesi Bugün Başlıyor

FuturePrint Sanal Zirvesi Bugün Başlıyor ~ 12/10/2020
Zirve 5 gün sürecek ve 70’den fazla oturum içeriyor

15 ülkeden 120'den fazla konuşmacı, düşünce liderleri, tasarımcılar, yazıcılar, uzmanlar ve dünyanın önde gelen baskı teknolojisi şirketlerinden 5 gün boyunca 70'ten fazla oturum sunan FuturePrint Sanal Zirvesi, dünyanın herhangi bir yerindeki bakı endüstrisinden herkes için düzenlenen etkinliğe katılmak için tamamen ücretsiz.

 

COVID-19 insanlar arasında engeller oluşturdu ve bizi gelecekte hayatta kalmak ve gelişmek için yeni teknoloji ve süreçleri adapte etmeye, öğrenmeye ve benimsemeye zorladı. FuturePrint Sanal Zirvesi, bu çalkantılı dönemde erişim, içgörü ve yardım sağlayacaktır.

 

Birinci günde tam bir haftalık yüksek kaliteli sanal içerik ve ağdan oluşan "Young Guns in Print", baskı dünyasının genç liderleri tarafından hazırlanan ve sunulan içerikle tüm haftayı başlatıyor.

 

Zirvenin amacı, basım endüstrisindeki sizin gibi tüm uzmanların etkinlikten ilham alarak, yararlı bilgiler ve yeni bağlantılarla donatılmış ve gelecek hakkında iyimser görüşlere sahip olarak gelecek haftaya başlamaları. Bunun için önünüzde tam beş günlük bir zirve ve asla bir arada bulamayacağınız çok önemli yüzden fazla konuşmacı var. 

 

FuturePrint Sanal Zirve Programı 

12 Ekim - Baskının Genç Silahları

 

13 Ekim - Endüstriyel Baskı

 

14 Ekim - Geniş Format Baskı

 

15 Ekim - Ambalaj ve Etiketler

 

16 Ekim - Ticari Baskı

futureprintvirtualsummit print summit virtual Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr