Lecta – Avery Dennison Satın Alması Açıklandı

Lecta – Avery Dennison Satın Alması Açıklandı ~ 14/10/2020
Lecta Avery Dennison’ın Tabaka Ofset iş kolunu EMENA bölgesi için satın aldı.

Kendinden yapışkanlı etiket ve grafik malzemeleri üreticisi Avery Dennison Corporation, dün (13 Ekim) Avrupa - Orta Doğu - Kuzey Afrika (EMENA) bölgesindeki Tabaka Ofset işini Torraspapel'e satmak için bir anlaşmaya vardığını duyurdu. Torraspapel, merkezi Londra'da bulunan, kâğıt üreticisi Lecta'nın bir parçasıdır. Anlaşma Alman Federal Kartel Bürosunun rekabet onayına tabidir.  

Avery Dennison Graphics Solutions EMENA başkan yardımcısı Fred Noel, “Bu satış, Avery Dennison'un Görsel İletişim (VISCOM) işimize özel bir vurgu yaparak müşterilerimiz için yüksek büyüme ve potansiyel sunmak üzere en iyi konumlandırıldığımız kategorilere odaklanma stratejisinin bir parçası” diyor ve ekliyor: “Bu satışın hem Avery Dennison hem de ofset müşterilerimiz için kağıt bazlı ürünlerde Lecta’nın gücü göz önüne alındığında en ideal çözüm olduğuna ve Lecta'nın ileride mükemmel bir ortak olacağına inanıyoruz."  

İşlem, Lecta'nın Avery Dennison’un EMENA’daki FASSON ™ ve JAC ™ markalı kendinden yapışkanlı kağıt ve film portföyünün üretimini ve satışını devralmasını içerecek. Lecta, bunları Avery Dennison ile özel bir sınırlı lisans sözleşmesi kapsamında üretecek. Noel, “Dahil olan tüm gruplar için sorunsuz, verimli ve olumlu bir geçiş süreci oluşturmak en büyük önceliğimizdir. Geçiş tarihine doğru ilerlerken müşterilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz, ”diye ekliyor.

Fasson Jac Etiket KendindenYapışkanlıEtiket SelfAdhesive AveryDennison Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr