Heidelberg Innovation Week Başlıyor

Heidelberg Innovation Week Başlıyor ~ 16/10/2020
19 - 23 Ekim arası bilgisayarlarınızın başında olun!

Heidelberg tüm küresel müşterileri için hibrid bir etkinlik başlatıyor

Bir hafta sürece Heidelberg Yenilik Haftası öne çıkan ürün sunumları, yenilik konuşmaları ve görüntülü bire bir sohbet imkânları sağlayarak tüm Heidelberg müşterilerinin en gelişmiş Heidelberg teknolojilerine kolayca ulaşmalarını ve kendi lokal temsilcileri ile bu konularda bire bir görüşmelerini sağlayacak.

 

“Potansiyelinizi ortaya çıkarın”

Etkinlik bu slogan çatısı altında ticari, etiket ve ambalaj baskı segmentleri için proseslerin dijitalleştirilmesinin sunduğu potansiyeli sergileyecek. Amaç, matbaaların üretkenliğini ve rekabet gücünü artırmak. Heidelberg Türkiye’nin uzman ekibi bu etkinlik boyunca yanınızda olacak ve matbaanızın performansını artırmak için yenilikçi teknolojiler, yeni iş modelleri ve uçtan uca çözümlerle basım endüstrisindeki zorluklara ve sektörün geleceğe nasıl uygun hale getirileceğin gösterecek.Heidelberg, müşterilerini en son gelişmelerden hızlı, esnek ve sürekli olarak bilgilendirmek ve ürün ve yeniliklerle ilgili sunumlar ile Covid-19 zamanlarında da yatırım kararlarına destek sağlamak istiyor.

 

35'ten fazla ülkede, 30 dilde ve 15 saat diliminde

Birebir görüşmeler etkinliğin etkisini daha ileriye taşıyacak. Aklınıza gelen her bir soruyu tıpkı makine başındaymışsınız gibi sorabilirsiniz. Heidelberg bunun için 35'ten fazla ülkede, 30 dilde ve 15 saat diliminde - şimdi rezervasyon yapılabilen bire bir görüşmeler organize ediyor.

 

Heidelberg Küresel Satış ve Pazarlama Başkanı Ludwig Allgoewer, "Kendimizi müşterilerimizin ortağı olarak görüyor ve yeni ürünlerimiz ve yeniliklerimizin sunduğu avantajları göstermek istiyoruz" diyor: "Müşterilerimize ve ilgilenen katılımcılarımıza, Heidelberg iletişimiyle bir video sohbette kolayca ve doğrudan açıklığa kavuşturarak uzmanlarımızın bilgilerinden yararlanma fırsatı veriyoruz." Bu bire bir oturumlar, bir ticaret fuarında olduğu gibi, küresel ürün yönetimi ağındaki personel tarafından desteklenecek.

 

Kolay ve ücretsiz kayıt

İlgilenen herkes "heidelberg.com/innovationweek" bağlantısını kullanarak basit ve ücretsiz olarak kayıt olabilir ve ister ürün sunumları ister inovasyon görüşmeleri olsun, kendi gündemlerini oluşturabilir. Tek kayıt, her şeye erişim sağlar. Tüm çevrimiçi sunumlar, İnovasyon Haftası'ndan sonra kayıt olarak sunulacak.

Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr