21 - 24 Eylül'de Brüksel'de

21 - 24 Eylül'de Brüksel'de ~ 19/10/2020
Labelexpo, Etiket Sektörünü Bir Araya Getirebildiği için Çok Mutlu

Labelexpo Europe organizatörü Tarsus Grup önümüzdeki sene bugüne kadarki en etkileyici organizasyonuyla sektörün karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şirket, COVID-19 salgınından sonra global sektörü ilk defa bir araya gelmesini sağlayacak.

Labelexpo Global Series’in müdürü Lisa Milburn şöyle anlatıyor: “Etiket ve ambalaj baskı sektörü salgın sırasında gerçekten müthiş bir dayanıklılık göstermiş olsa da Labelexpo gibi eşsiz bir ticaret fuarının sunabileceği yüz-yüze temas imkanının yerini alabilecek başka bir şey de pek yok. Labelexpo Europe 2021 etiket ve ambalaj baskısı alanındaki en son gelişmeleri sunmayı vaat ediyor. Sergileyeceğimiz çeşitli son teknolojiye sahip makineler, tasarım çözümleri ve özellikler alanlarıyla, Labelexpo olarak sektörün geleceğini hayata geçireceğiz.

“Sektör bizden bugüne kadarki en iyi, en güvenli fuarı sunmamızı bekliyor ve biz de bunu sağlayacağız. Katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için birinci öncelik ve bu nedenle bu amaçlara ulaşmak için sahne arkasında yoğun bir çalışma içindeyiz. Tarsus’un deneyimli Labelexpo Europe 2021 operasyon ekibi şimdiden fuar sırasında ve sonrasındaki süreç boyunca en yüksek güvenlik standartlarını sağlayacak yükleniciler, temizlik ve catering tedarikçileri seçiyor.”

OPM Etiket & Ambalaj Grubu Müdürü ve FINAT’ın Başkanı Chris Ellison şöyle anlatıyor: “Internet’te yapabileceğiniz ve öğrenebilecekleriniz ancak bir yere kadar. Ben ise dünyanın lider etiket fuarında hissettiğim o heyecanı, dünyanın önde gelen tedarikçilerinin başkalarına ilham veren yeni ve göz alıcı teknolojik gelişmelerini görmeyi, eski dostlarla bir araya gelip, güvenli bir ortamda yeni dostlar edinmeyi özledim.”

Tedarikçiler de aynı duyguları paylaşıyor. Örneğin Pulse Roll Label Products’un Pazarlama ve İletişim Müdürü Sarah Harriman şöyle konuşuyor: “Geçen sene Brüksel’de geçirdiğimiz zamanlardan bu yana dünyamızda çok şey değişti. Ama yine de önümüzde on iki ay daha var ve etiket ve ambalaj baskısı sektörü ile Labelexpo Europe 2021’da güvenli bir şekilde tekrar bir araya gelebileceğimiz konusunda son derece umutluyuz. Evet bazı şeyler katılımcılar ve ziyaretçiler için farklı olabilir ama dünyanın en büyük etiket fuarında önümüzdeki Eylül ayında müşterilerimiz, potansiyel müşterilerimizle, ortaklarımızla ve sektörel dostlarımızla bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Grafisk Maskinfabrik’ın CEO’su Uffe Nielsen şöyle ekledi: “Son birkaç ayda tüketici davranışlarında büyük değişiklikler oldu. Örneğin insanlar artık daha fazla evlerinde yemek yiyor, daha fazla internetten alışveriş yapıyorlar. Bu durum etiketlere duyulan talebin artmasını sağladı. Trendler böyle devam ederse, GM’nin geleceği ve daha geniş etiket piyasası için gelecek çok güzel görünüyor. Ancak bunun olabilmesi için sektörle canlı bir ticari fuar deneyiminde bir araya gelme fırsatını elde etmemiz çok önemli.

“Labelexpo Europe 2021’in ne kadar önemli olacağını tarif bile edemiyorum. Organizasyon, sektörün bu olağanüstü zamanlarda sağlam bir şekilde devam etmesini sağlayacak muhteşem bir bilgi, yenilik ve teknoloji platformu olacak. Tüm tedarikçiler ve üreticiler Labelexpo Europe 2021’e gelmeli ve sektörü desteklemeli.”

Xeikon Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Filip Weymans ise şunları söylüyor: “Başka hiçbir fuarda yepyeni bağlantılar sağlayan böyle bir dinamizm ve enerji yok. Daha önce de söyledim; Labelexpo Europe, etiket sektörünün çekim merkez ve biz de sektörle tekrar bir araya gelmeyi iple çekiyoruz.”

Daha fazla bilgi için bkz Trust Labelexpo: Opening Labelexpo Safely document.


İki yılda bir düzenlenen Labelexpo Europe, Labelexpo Global Series’in bir parçası ve en büyük etkinliği. 1980’de ilk defa düzenlenmesinden bu yana etiket ve ambalaj baskısı profesyonellerinin önde gelen global sektörü platformu haline geldi ve özellikle de canlı makine gösterimleriyle ünlü oldu. Fuar, en gelişmiş teknolojilere sahip üreticileri ve tedarikçileri matbaalar, marka sahipleri ve tasarımcılarla bir araya getiriyor.

Fuarın 2019 edisyonu olan 40. Yıldönümünde slogan “Şirketinizi geleceğe taşıyın” idi ve sektörün iş stratejileri ve geleceğine odaklanmıştı. 2019 edisyonuna 140 ülkeden 37 bin 903 ziyaretçi, 639 katılımcı katılarak fuarın tüm önceki rekorlarını kırdılar. Bir sonraki Labelexpo Europe 21-24 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Labelexpo LabelexpoEurope Brussel BrusselExpo Etiket EsnekAmbalajFlekso Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr