FESPA, Rengi Geri Getiriyor!

FESPA, Rengi Geri Getiriyor! ~ 10/11/2020
2021 Global Expo Print Kampanyası Başlatıldı

FESPA, 9 - 12 Mart 2021 tarihleri ​​arasında Hollanda'nın Amsterdam kentindeki RAI fuar merkezinde yapılması planlanan Mart 2021 etkinliği için tanıtım kampanyasını başlattı.

FESPA, - 'Rengi Geri Getir' - mesajıyla yola çıkıyor.

Hedef güvenli ve odaklanmış bir etkinlik gerçekleştirmek sektörü kendine getirecek bir fuar oluşturmak.  

Etkinlik web sitesi www.fespaglobalprintexpo.com adresinde yayında ve katılımcılar ve ziyaretçiler için ilk bilgileri sunuyor. Site, mekân ayrıntıları ve kat planlarının yanı sıra COVID-19'a yanıt olarak uygulanan kapsamlı sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında gelişen kılavuzları içeriyor. Ziyaretçiler bugün itibariyle indirimli giriş için giriş ücretleri ve promosyon kodlarıyla ilgili bilgilere erişebilirler. Katılımcılar için site, katılımlarını desteklemek için ürün bilgilerini ve teknik içeriği yayınlayabilecekleri ve ayrıca potansiyel alıcılardan gelen soruları yönetebilecekleri yeni bir çevrimiçi "showroom" a da sahip. Mart 2021 etkinliği, baskısız tabela için European Sign Expo'nun yanı sıra serigrafi, dijital geniş format ve tekstil baskısı salonları ile FESPA Global Print Expo'yu oluşturacak. Ziyaretçiler ayrıca, iç dekorasyon ve araç kaplamadaki en son malzemelerden ve uygulamalardan ilham almak için popüler Printeriors ve World Wrap Masters özelliklerinin tadını çıkarabilirler.  

CEO Neil Felton: “Önümüzdeki bahar FESPA'nın kapılarını açtığımızda, birçok işletme 12 aydan fazla bir süredir askıya alınmış bir animasyon durumunda olacak, gerçek dünya bağlantılarına ve deneyimlerine kapalı olacak. Ancak buluşmak, ilişki kurmak, tartışmak ve keşfetmek bizim insani içgüdümüzdür. Basılı işletmelerle konuşurken, karar vericiler arasında dışarı çıkmak, yeni ürünlere yaklaşmak ve yeni fikirleri ortaya çıkarmak için kesin bir istek var. Yeniden enerji kazanmak ve odaklarını geleceğe çevirmek istiyorlar. Aynı zamanda, katılımcılarımız, FESPA'nın kanıtlanmış platformunun bir yıllık yenilikleri sergilemesini ve müşterileri ve potansiyel müşterileriyle, basitçe çevrimiçi olarak kopyalanamayacak şekilde etkili bir şekilde yeniden etkileşimde bulunmasını istiyor. Topluluğumuza renk, enerji ve pozitiflik getirme ve herkesin tekrar ilerlemesine yardımcı olma konusunda üzerimize düşeni yapmak için gerçekten sabırsızlanıyoruz."  

Amsterdam'ın FESPA 2021'e ev sahipliği yapma seçimi, Hollanda şehrine mükemmel karayolu, demiryolu ve hava bağlantıları sayesinde Avrupa'nın her yerinden gelen ziyaretçilerin etkinliğe kolayca seyahat etmelerine yardımcı olan bir şehir. Ayrıca şehri yakından bilen Türk tabelacıların Amsterdam kararına çok sevindiklerinden de eminiz. Mart 2021 etkinliği, COVID-19 pandemisinin dinamik gelişimi nedeniyle tüm 2020 etkinlikleri 2021'e taşındıktan sonra gerçekleşecek ilk canlı FESPA etkinliği olacak. (Olabilecek mi? sorusunu da editör olarak biz ekleyelim, bence. Ya da bu seyahat kısıtlamaları varken acaba biz Amsterdam'a gidecek miyiz) FESPA Meksika, Brezilya, Afrika ve Avrasya fuarları da 2021'de yeni tarihlere ertelendi.

FESPA GlobalPrintExpo RengiGeriGetir BringingColorBack Amsterdam Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr