interpack Yapılacak

interpack Yapılacak ~ 12/11/2020
Erteleme Yok!

Karar, Messe Düsseldorf, endüstri ve ticaret birliği ortakları ve danışma kurulu tarafından verildi. Fuar ilk erteleme kararında bildirildiği gibi 25 Şubat - 3 Mart 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak. Bu duruma özel katılımcılar için bazı kararlar da alındı. Yapılan açıklamada verilen bilgiye göre:

"Devam eden COVID-19 salgını ve daha az ziyaretçi sayısından kaynaklanan korku nedeniyle, tüm katılımcı şirketler indirimli katılım koşullarından yararlanacak. Ek olarak, katılmak istemeyen veya katılamayan tüm katılımcılar için geçici özel fesih hakkı bulunuyor."   

Proje Direktörü Thomas Dohse, "Mevcut durumda katılımcılarımızın çekincelerini ve endişelerini tam olarak anlıyoruz. Öte yandan, müşterilerimiz için kişisel alışverişin ne kadar önemli olduğu ve interpack'in işleme ve ambalaj endüstrisi için ne kadar önemli olduğu konusunda geri bildirim aldık, teklifimizle ilgili tüm tarafların çıkarlarını en iyi şekilde koruyabileceğimize inanıyoruz ve ortaklarımıza yapıcı işbirlikleri için teşekkür etmek istiyoruz," diyor.    

#interpack 2021, katılımcıların ve ticari ziyaretçilerin sergi salonlarında güvenli bir şekilde buluşmasını sağlayacak, halihazırda sahada test edilmiş bir hijyen ve enfeksiyon koruma konsepti ile gerçekleşecek.

Daha fazla bilgi için lütfen www.interpack.com adresini ziyaret edin.

#INTERPACK ambalaj MesseDuesseldorf Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr