Kotkamills’in Spor Sponsorlukları sürüyor

Kotkamills’in Spor Sponsorlukları sürüyor ~ 13/11/2020
Yeni Sponsorluk Anlaşması Kayak Dünya Kupası Levi ile

Tamamen geri dönüştürülebilir yemek servis kartonu üreticisi Kotkamills, Levi Dünya Kayak Kupası organizatörleriyle bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Dünya Kupası Levi, FIS Dünya Kupası sezonuna 21 - 22 Kasım tarihlerinde bayanlar slalom etkinliğiyle başlıyor. Dünya Kupası Levi'deki yiyecek ve içecekler, Kotkamills’in çevre dostu, tamamen geri dönüştürülebilir kartonu ile üretilen bardak ve tepsilerde servis edilecek.  

Kotkamills CEO'su Markku Hämäläinen, “Sürdürülebilirlik, her iki işbirliği tarafı için de çok önemli ve bunu ilerletmek için çok çalışıyoruz. Levi etkinlik organizatörlerinin geleneksel ürünleri yeni, çevre dostu alternatiflerle değiştirmek istemesi de bizi sürdürülebilirliğe katkı açısından mutlu ediyor”, diyor.

Dünya Kupası Levi Genel Sekreteri Iiro Kaukoniemi ise “Sürdürülebilirliği mümkün olan her şekilde ilerletmek istiyoruz. Kotkamills ile işbirliği harika bir fırsat. Amacımız, etkinliği her açıdan mümkün olduğunca çevre dostu ve sorumlu hale getirmek" diyor.  

Pandemi çerçevesinde bir çok tedbirin yanı sıra bu sürdürülebilirlik önlemi de etkinliğe değer kazandırıyor. Kotkamills'den Sürdürülebilirlik ve İletişim Başkan Yardımcısı Saila Kettunen şu yorumu yapıyor: “Sorumluluk, temel değerlerimizden biri ve bunu iş ortaklarımızdan da bekliyoruz. Spor etkinlikleri, örneğin, etkinliğin karbon ayak izini önemli ölçüde azaltmak için birkaç ortağın birlikte nasıl çalışabileceğinin iyi bir örneği. Dünya Kupası Levi'nin çevresel kaygıları paylaşan çok sayıda sorumlu ortak seçmesi harika…”

Kotkamills daha önce sosyal sorumluluk çerçevesinde Norwich City FC ve HJK futbol kulüpleri ve KooKoo buz hokeyi kulübü ile benzer işbirliği anlaşmaları imzalamıştı.

WorldCupLevi kartonBardak KartonTabak Kotkamills Sürdürülebilirlik SailaKettunen MarkkuHamalainen Fineks IiroKaukoniemi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr