drupa preview İkinci Bölüm

drupa preview İkinci Bölüm ~ 14/11/2020
Dijital drupa platformu 17 Kasım'da yeni eğitim ve tanıtım videoları ile online olacak.

İkinci drupa preview etkinliğinde Jack Stratten, Fons Put, Deborah Corn gibi uluslararası konuşmacılar, sektörün trend konularını sunacak ve canlı web oturumları sırasında ziyaretçilere sorular sorarak onlarla etkileşim fırsatı verecek. drupa'daki özel forumlar hakkında kısa sunumlarla Konferans Alanı tarafından ek bilgiler sağlanıyor. Achim Halpaap veya Michael Gale gibi konuşmacılar, baskı endüstrisinin geleceğine dair bilgilerimizi artıracak.

İlgilenen katılımcılar, https://preview.drupa.com/17Nov2020 bağlantısı aracılığıyla ücretsiz kayıt olabilirler.

Burada inkjet, ambalaj trendleri ve katkı teknolojileri gibi endüstri ile ilgili konular tartışılacak. Stratejik Danışman Kristin Kain, dijital dünyada baskının nasıl hayatta kalabileceği sorusunu ele alan Bertelsmann Group'tan Marco Kersch ile birlikte tekrar yer alacak.

Sergi ve Konferans alanlarından gelen girdileri teşvik etmenin yanı sıra eşleştirme seçenekleri de mevcut olmaya devam edecek. Networking Plaza'da, drupa Matchmaking ziyaretçileri ve katılımcıları bir araya getiriyor: Özel ilgi alanlarına girerek ve kapsamlı filtre işlevlerini kullanarak, potansiyel ilgili taraflar veya tedarikçilerle temas kuruyor. Randevu aldıktan sonra, sanal bir odada sesli veya görüntülü görüşme yoluyla kişisel toplantılar yapılabilir. drupa preview hakkında daha fazla ayrıntı için https://preview.drupa.com adresini ziyaret edin.

Platforma ücretsiz kayıtlar ve canlı web oturumları için: https://preview.drupa.com/en/Registration

drupa drupaPreview
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr