ALL IN PRINT CHINA 2020

ALL IN PRINT CHINA 2020 ~ 19/11/2020
70 Bin Ziyaretçi ile Başarılı Bir Final

12 – 16 Ekim tarihleri arasında Şangay’da Yeni Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilen All inPrint China fuarı başarılı bir kapanış gerçekleştirdi.

Fuar organizatörü yaptığı açıklamada; “katılımcı, ziyaretçi, medya partnerlerimiz ve tüm endüstrideki meslektaşlarımızdan aldığımız destek ile en yeni teknolojileri sunduk ve endüstriye güçlü bir güven duygusu verdik”, diyor.

Çin’de kovid sonrası en büyük organizasyon olarak gerçekleşen All in Print China basım endüstrisinin tamamına odaklanmış. Çin, Japonya, USA, Almanya, İsviçre, Danimarka, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya ve Avusturya’nın oluşturduğu10 farklı ülkeden 687 lider marka fuarda yer aldı. Beş günlük fuar neredeyse 70 bin ziyaretçi ağırladı. (69.668)  

Messe Düsseldorf (Shanghai) Co., Ltd. Şirketinde kıdemli proje müdürü olan Evian Gu’nun açıklaması ise şöyle: “Dünya Basım Endüstrisinin Doğu Penceresi” adı ile başlayan bu proje, her zaman yeni ürün ve teknolojilerin sergilenmesi için ideal bir platform oldu. İstatistiklere baktığımızda Fuji Xerox, Kyocera, Charoen Pokhara gibi yirmiden fazla şirket, otuzun üzerinde ilk lansman ürünü Çin’den bütün dünyaya duyurdu. Hepsi de beklenen ürünlerdi.”  

Fuarda ayrıca beş gün boyunca ondan fazla sektör eğilimlerini irdeleyen ve sektördeki gelişmelerin nabzını tutan teknik seminer ve konferans yapılmış. “New Technology Conference”, “2020 Asia Label Awards Ceremony” and the “2020 Printing and Packaging Industry Economic Forum and China Printing Manager Annual Conference” bu yılın konferans başlıkları olmuş.  

Kovid sebebiyle çok sayıda yabancı ziyaretçinin fuarı gezemeyeceğini ön gören organizatör 10 Ağustos’ta açılan (https://www.matbaateknik.com.tr/news/510/... ) ve 10 Kasım’a kadar süren ‘All in Print Cloud’ internet tabanlı etkinliği yapmıştı. Bu etkinlik boyunca sunumlara, ürünlere ulaşılabilmiş, interaktif görüşme imkânları sağlanmıştı. 14 ve 15 Ekim tarihlerinde ise üç online eşleştirme konferansı yapılmış ve bu üç konferansa 16 katılımcıya karşılık 17 farklı ülkeden 7 bin kişi iştirak etmiş. Açıklama, her iki taraf içinde heyecan verici olduğu noktasında.  

Messe Düsseldorf (Shanghai) Co., Ltd. Genel Müdürü Marius Berlemann, "Virüsün Çin'de çok iyi bir şekilde izole edildiğini görmekten mutluyuz, bu nedenle All in Print China 2020 planlandığı gibi gerçekleştirilebilirdi. Bu özel zamanlarda bir sergi düzenlemek her ticaret fuarı organizatörü için bir zorluktur, ancak olası tüm salgın önleme tedbirlerini aldık ve Danıştay ve COVID-19 kontrol ve önleme Şanghay sergi endüstrisi kılavuzu ortak kontrol gerekliliklerine uygun hareket ettik. Baskı endüstrisine uygun, güvenli ve başarılı bir platform sunabildiğimiz için çok mutluyuz”, diyor.  

2003’den bu yana sekiz kez gerçekleşen fuarın dokuzuncusu 11 – 15 Ekim 2022’de planlanıyor. Bu fuarın ortak organizatörü Messe Düsseldorf’un ne olacağı merakla beklenen drupa 2021 fuarının ilan edilen tarihi ise halen değişmedi. 20 – 28 Nisan 2021.

AllInPrintChina China ÇinFuarı MesseDüsseldorfShangai printing Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr