Printing Expo, 30 Kasım 2020'de Açılıyor

Printing Expo, 30 Kasım 2020'de Açılıyor ~ 19/11/2020
Matbaa Endüstrisinin Sanal Fuarı Açılıyor

Printing Expo Sanal Sergisi, sanal kapılarını 30 Kasım Pazartesi tsi 12: 30'da açacak.

Fuar, yılın 365 günü 24/7 çalışacak!  

MATBAA&TEKNİK dergisinin medya partneri olduğu basım endüstrisinin bu küresel sanal fuarı matbaacıların pazarda olup bitenler hakkında yeni gelişmeleri ve bilgileri güncel tutmak için her şey hakkında bilgi alabileceğiniz tek adrese dönüşecek.  

Fuar interaktif yapısıyla zamanla büyüyecek, bu en yeni versiyonu içeren Zone 1, baskıya özel konferans merkezini, Müller Martini'nin 3 boyutlu 2 yepyeni makinesini gösteren iki katlı standını, Indigo 25K'yı içeren muhteşem HP Dijital Torba fabrikasını, baskı yazılımı, ikinci el ekipmanlar, finans çözümleri, sarf malzemeleri ve çok daha fazlasını içeriyor. Fuara uğradığınızda MATBAA&TEKNİK standını da ziyaret etmeyi unutmayın.  

Henüz yapmadıysanız, lütfen konferans programına kaydolmayı unutmayın. Böylelikle tüm yeni haberleri de böylelikle alabilirsiniz. Şimdi bu sanal fuarın ön izlemesini gezebilirsiniz: https://www.printing-expo.online/exhibition-stand/ Daha fazla bilgi için https://www.printing-expo.online/ adresini ziyaret edebilirsiniz ve aynı adreste ön kayıt oluşturabilirsiniz.

PrintingExpoOnline VirtualExpo PrintingExhibition SanalFuar MatbaaFuarı Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing genARate Phygital Fijital OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr