Bu Konferansları Kaçırmayın!

Bu Konferansları Kaçırmayın! ~ 12/02/2021
Dördüncü drupa preview 2021'e Birinci Sınıf Konuşmacılar ve İçerikle Merhaba Diyor

Scroll down for English Edition

Dijital platform #drupa #preview, yerini virtual.drupa'ya bırakmadan önce, 23 Şubat 2021'de baskı endüstrisinin gündemdeki konularını bir kez daha irdeleyen bir konferans programı sunacak. #Bobst, #Heidelberg ve #Konica Minolta gibi önemli uluslararası endüstri oyuncuları katılıyor ve #drupa'ya olan bağlılıklarını onaylıyorlar.

Yeni drupa preview canlı web oturumları için ücretsiz kayıt  https://preview.drupa.com/23th_February_2021 adresinde yapılıyor. drupa özel forumlarından VDMA ve epda gibi dernekler ve katılımcı şirketlerden sektör uzmanları olacak. Uzmanlar oturumlarında ve videolarında Endüstri 4.0, Dijitalleşme, Döngüsel Ekonomi, Sürdürülebilirlik, E-ticaret ve Platform Ekonomisi gibi güncel konuları ve küresel eğilimleri ele alacak ve virtual.drupa öncesi heyecanınızı tazeleyecekler.

 

Isra Vision, KNF, Leonhard Kurz, Saueressig, Synthgon, Trotec Laser ve Voith'in yanı sıra Bobst, Heidelberg ve Konica Minolta gibi üreticiler, işleri tekrar rayına oturtmak için bilgi aktarımı, heyecan verici etkileşim ve teşvikler sunma sözü veriyor.

 

Üç ayağıyla (Sergi Alanı, Konferans Alanı ve Networking Plaza), Ekim 2020'den bu yana gerçekleştirilen drupa preview, ziyaretçilere 20-23 Nisan 2021 tarihleri arasında sunacak virtual.drupa'nın katma değeri hakkında da bir fikir verecek. Geniş bir katılımcı yelpazesinin ürünlerini ve şirketlerini dijital gösteri odalarında sergilemesi ile doruğa ulaşacak olan Nisan’daki virtual.drupa şimdiden çok güçlü. Etkileşim, ağ oluşturma ve müşteri adayı oluşturma, endüstri uzmanları arasındaki eşleştirme seçenekleriyle yönlendirilirken, sürekli konferans akışı büyüleyici içerikler sunacak. Bu son drupa preview ise konferans delegelerine, canlı web oturumlarının ve video sunumlarının, bu temas kısıtlamaları dönemlerinde ana endüstri konularına ve yeniliklere ışık tutmak için ne kadar önemli araçlar olduğunu bir kez daha vurgulayacak.

 

Konferans Alanındaki video sunumlarına ve ayrıca Sergi Alanındaki canlı web oturumlarına erişim sağlayan platforma ücretsiz kayıt https://preview.drupa.com/Registration adresinde mevcut.

 

Fourth drupa Preview Day Kicks Off 2021 With Top-Class Speakers And Content

 

Before the digital platform drupa preview makes way for virtual.drupa, it will present a conference programme showcasing the printing industry’s hot topics one more time on 23 February 2021. Key international industry players such as Bobst, Heidelberg and Konica Minolta are taking part, confirming their commitment to drupa.
Free registration for the new drupa preview live web sessions is now open at https://preview.drupa.com/23th_February_2021. Industry experts from participating companies and partner associations from drupa special forums, such as VDMA and epda, will cover topical issues and global trends, including Industry 4.0, Digitisation, Circular Economy, Sustainability, E-commerce and Platform Economy in their sessions and videos, building up the suspense in the run-up to virtual.drupa. Manufacturers including Isra Vision, KNF, Leonhard Kurz, Saueressig, Synthgon, Trotec Laser and Voith, as well as the aforementioned Bobst, Heidelberg and Konica Minolta promise to deliver highly relevant transfer of knowledge, exciting interaction and stimuli for getting business back on track.

With its three pillars (Exhibition Space, Conference Area and Networking Plaza), the fourth drupa preview since October 2020 will give visitors an idea of the added value virtual.drupa will be offering from 20 to 23 April 2021. Bookings for the virtual event in April, which will culminate in a wide range of exhibitors showcasing their products and their company in digital showrooms, are already very strong. Interaction, networking and lead generation will be driven by matchmaking options among industry experts, whilst continuous conference streaming will deliver fascinating content. This final drupa preview day will once again highlight to conference delegates, how live web sessions and video presentations are important tools for putting the spotlight on the key industry topics and innovations during these times of contact restrictions.

Free registration for the platform providing access to the video presentations in the Conference Area, as well as live web sessions in the Exhibition Space is available at https://preview.drupa.com/Registration .

 25Yasindayiz YirmiBesinciYilimiz Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing Baskı Prepress Cilt Sonlandırma Finishing DijitalBaskı
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr