Son Dakika Haberleri ve Büyüme - Sürdürülebilirlik Güncellemeleri

Son Dakika Haberleri ve Büyüme - Sürdürülebilirlik Güncellemeleri ~ 15/02/2021
Scroll down for English Edition

visit www.unitedcaps.com.Uluslararası bir kapak üreticisi olan UNITED CAPS, aralarında INTERPACK 2020'nin de aralarında bulunduğu COVID-19 Pandemic şefi nedeniyle ertelenen veya iptal edilen birçok olayın ışığında sanal bir etkinlik gerçekleştireceğini bildirdi.

UNITED VIRTUALLY etkinliği ambalaj endüstrisi için seminerler, videolar ve prodüksiyon sunumları ile 24-26 Şubat tarihleri ​​arasında planlandı.  

UNITED CAPS CEO'su Benoit Henckes, "Hepimiz bu küresel salgın sırasında birçok değişiklik gördük" dedi: “Elbette önemli bir değişiklik, bilgi paylaşmak, yeni ürünler hakkında bilgi edinmek ve meslektaşlarımızla ağ kurmak için hepimizin güvendiği yüz yüze etkinliklerin iptali veya ertelenmesiydi. Bu arka plana karşı, UNITED CAPS'ın anlatacak hikâyeleri, tanıtılacak yeni benzersiz mesajları, piyasaya sürülecek yeni ürünleri ve hem gelecekteki hem de mevcut müşterilerle bağlantı kurma arzusu var. Sanal etkinlikler yüz yüze yapılan etkinliklerin yerini asla tam olarak alamazken, UNITED VIRTUALLY ambalaj endüstrisine seminerler, videolar ve ürün sunumları sağlamak için modern ve etkili bir platform kullanan sanal bir ticaret fuarı olarak tasarlandı. Topluluğun bu etkinliği destekleyeceğini umuyoruz ve çok da uzak olmayan bir gelecekte yüz yüze tekrar buluşabilmeyi umuyoruz."  

UNITED CAPS’ın kapatma araçları portföyündeki en son gelişmeleri belgeleyen bir teknik rapor dahil olmak üzere indirilebilecek sunumlar ve materyallere ek olarak, etkinlik, sektördeki önemli sanal segmentlere ayrılmış sanal ticaret fuarı standları içerecek. Kapatma teknolojisinin kullanıldığı sektörler arasında içecekler, tarım & petro kimyasalları, yenilebilir yağlar, çeşniler ve sirkeler ve bebek beslenmesi bulunuyor.  

Henckes, " Devasa bir endüstri segmentinde genişliğiyle, oluşan büyük CAPS portföyünün bu dikey standları yapılandırmak, katılımcıların ihtiyaç duydukları kesin bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını ve bire bir düzenlemelerini ve UNITED CAPS segment uzmanlarıyla toplantılar oluşturmayı kolaylaştıracak" diye ekliyor.  

UNITED VIRTUALLY için tam gündem ve kayıt burada bulunabilir. Bu heyecan verici etkinlikte yerinizi garantilemek için bugün kaydolun! UNITED VIRTUALLY hakkında daha fazla bilgi ve UNITED CAPS'tan diğer bilgiler için lütfen www.unitedcaps.com adresini ziyaret edin.


UNITED CAPS Announces Virtual Event to Share Breaking News and Growth/Sustainability Updates


UNITED VIRTUALLY scheduled for 24 to 26 February with seminars, videos and production presentations for the packaging industry UNITED CAPS, an international manufacturer of caps and closures, reported it will be conducting a virtual event in light of the many events which have been postponed or cancelled due to the COVID-19 Pandemic chief amongst them INTERPACK 2020.

“We’ve all seen many changes during this global pandemic,” said Benoit Henckes, CEO of UNITED CAPS. “One significant change, of course, is the cancellation or postponement of the in-person events we have all come to rely on as places to share information, learn about new products and network with our peers. Against this backdrop, UNITED CAPS still has stories to tell, new unique messaging to promote, new products to launch and a strong desire to connect with both future and existing customers. While virtual events can never fully replace in-person events, UNITED VIRTUALLY is designed as a virtual trade show utilizing a modern and effective platform to provide seminars, videos and product presentations to the packaging industry. We hope the community will support this event, and we look forward to being able to meet again in person in the not-too-distant future.”

In addition to the presentations and materials available for download, including a white paper documenting the latest developments in UNITED CAPS’ tethered closure portfolio, the event will feature virtual trade show booths dedicated to key virtual segments within the industry, including:

·         Beverages

·         Agro & Petro Chemicals

·         Edible Oils, Condiments and Vinegars

·         Infant Nutrition

“With the breadth of the UNITED CAPS portfolio across a wide variety of industry segments,” Henckes added, “structuring these vertical booths will make it easier for attendees to quickly and easily find the exact information they need and to arrange one-on-one meetings with UNITED CAPS segment experts.” Seminars, followed by live Q&A sessions, will also be conducted on such topics as bespoke, tethered and infant nutrition closures, innovation and sustainability at UNITED CAPS, updates on our Dinnington facility and our presence in Asia, and more.

The full agenda and registration for UNITED VIRTUALLY can be found here [link]. Register today to ensure your place at this exciting event!   For more information about UNITED VIRTUALLY and other information from UNITED CAPS, please https://www.unitedcaps.com/

UnitedCaps Closure UnitedVirtually 25Yasindayiz YirmiBesinciYilimiz Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing Baskı Prepress Cilt Sonlandırma Finishing DijitalBaskı
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr