HD4You: Ambalaj Matbaacılarının İş ve Çözüm Ortağı

HD4You: Ambalaj Matbaacılarının İş ve Çözüm Ortağı ~ 18/02/2021
Scroll down for English Edition

Heidelberg, bu baharda "Uzmana Sorun" oturumları da dahil olmak üzere üç webiner gerçekleştirecek. İlk webiner 4 Mart 2021'de olacak: Güvenilir ve verimli ambalaj üretimi   

Büyüyen #ambalaj pazarı ve özellikle karton kutu segmenti, #Heidelberger #Druckmaschinen AG'nin (Heidelberg) ana faaliyet alanlarından biri. Şirket, sektöre burada trend belirleyen bir ürün portföyü sunuyor ve bu portföye müşterilerin gereksinimlerini ve ek faydalar sağlamak için her zaman yenilikler ekleniyor. Bir ortak olarak #Heidelberg, yararlı bilgileri paylaşmak için dijital platformlarını kullanmak istiyor ve ayrıca müşterilerinin bireysel sorularını etkileşimli bir alışverişte yanıtlıyor.  

Bu nedenle Heidelberg, #HD4You sloganıyla ilkbaharda ambalaj baskısındaki trendleri inceleyecek, çözümleri gösterecek ve toplu bir değişim için bir platform sunacak en az üç webinerler dizisi başlatıyor. Ücretsiz #webinerler, 09:00 (Almanya saati ile) ve tekrar 16:00'da yapılacaktır. Ardından katılımcılar iş akışı, basım ve baskı sonrası konularındaki sorularını üç farklı “Uzmana Sorun” oturumunda canlı olarak uzmanlara doğrudan yöneltebilecekler.  

Etkinlikler tüm dünyadaki ambalaj matbaacılarını hedefliyor ve İngilizce olarak yapılacak. Web seminerleri kaydedilecek ve daha sonra herhangi bir zamanda kayıtlı katılımcılar tarafından erişilebilir olacak.  

·         Etkinlikler 4 Mart 2021'de "Güvenilir ve verimli ambalaj üretimi" webineri ile başlayacak. Bu webiner, akıllı iş akışından yönlendirmeli ambalaj baskısına ve robot yardımlı baskı sonrasına kadar, karton kutu üretiminin ne derece otomatikleştirilebileceği sorusuna cevaplar sağlayacak.

  ·         25 Mart 2021'de, "İşinizi ambalaj üretimine genişletin" webinerine katılanlar ise mevcut bir ticari matbaanın karton kutu baskısına nasıl başlayabileceğini ve bunun için gereken somut adımları öğrenecekler.  

·         27 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan üçüncü seminer, “Ambalajda tek geçişte özel uygulamalar” konusunu kapsayacak. Özel sonlandırma efektlerine sahip karton kutuların sadece bir baskı geçişinde nasıl verimli bir şekilde üretilebileceğini gösterecek.  

Heidelberg Satış ve Pazarlama Küresel Başkanı Ludwig Allgoewer, "Geçen sonbahardaki Sanal İnovasyon Haftası'nda, zor zamanlarda bile müşterilerimizle iletişim halinde olduğumuzu gösterdik" dedi. Bu durumda Heidelberg, webinerleri ve daha fazla bilgi aktarımı için dijital platformları kullanmaya devam edecek. "Müşteri ve üretici arasındaki kişisel temasın baskı endüstrisinde çok önemli olduğunu biliyoruz, çünkü bu güven veriyor ve güçlendiriyor. Durum izin verir vermez, müşterilerimizi tekrar yerinde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Bununla birlikte, dijital platformları, özellikle uzak ülkelerden gelen müşteriler için gelecekte bile canlı etkinliklerin iyi bir tamamlayıcısı olarak görüyoruz ”diye ekliyor, Allgoewer.  

Heidelberg, web sitesinde (www.heidelberg.com) bir dizi ilginç bilgiyi bir araya getirdi. Burada ayrıca Ambalaj, Ticari ve Etiket için ürün yeniliklerini gösteren İnovasyon Haftası videolarını bulacaksınız. Ayrıca, heidelberg.com/packaging adresinde ambalaj baskısı için yenilikçi çözüm yelpazesi hakkında ek ve derinlemesine içerik bulacaksınız.  

Dünyanın dört bir yanındaki etiket matbaacıları, 3 ve 4 Mart 2021'de "Sanal Gallus Yüksek Performans Günü" ile etiket üretimi hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenecek. Gallus, bu yeni etkinlik formatını kullanarak dijital ve geleneksel baskı makineleri portföyündeki önemli noktaları sunacak. Demo oturumlarını, etiket uzmanlarının özel bilgiler sağlayacağı ara oturumlar izleyecektir.HD4You: Partner to packaging printers

Heidelberg offering three webinars including “Ask the Expert” sessions this spring.

First webinar will be on March 4, 2021: Reliable and efficient packaging production   

The growth market of packaging and especially the folding carton segment is part of the core business of Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). The company offers the industry a trend-setting product portfolio here, with new innovations being added all the time to meet the requirements of customers and offer added benefits. As a partner, Heidelberg would like to use its digital platforms to share helpful information and also answers its customers’ individual questions in an interactive exchange.   

#Heidelberg is therefore launching a series of no less than three webinars in spring under the slogan “HD4You” that will look at the trends in packaging printing, show solutions, and offer a platform for a collective exchange. The free webinars will be held at 9:00 a.m. CET and again at 4:00 p.m. CET, and will go on for an hour. Afterwards, the participants will be able to put their questions about the topics of workflow, press, and postpress directly to the experts live in three different “Ask the Expert” sessions.  

The events are aimed at packaging printers all over the world and will be held in English. The #webinars will be recorded and can be accessed by registered participants at any time afterwards.  

The events will kick off on March 4, 2021 with the webinar “Reliable and efficient packaging production”. This will provide answers to the question of the degree to which folding carton production can be automated – from intelligent workflow to navigated packaging printing and robot-assisted postpress.  

On March 25, 2021, the participants in the webinar “Expand your business into packaging production” will learn how an existing commercial print shop can get started in folding carton printing, and the concrete steps required for this.   

The third seminar will take place on April 27, 2021 and will cover “One pass special applications in packaging”. It will show how folding cartons with special finishing effects can be efficiently produced in just one printing pass.  

“Already with the virtual Innovation Week last fall, we showed that even in difficult times we stay in contact with our customers,” confirms Ludwig Allgoewer, Global Head of Sales and Marketing at Heidelberg. That being the case, Heidelberg will continue to use the digital platforms for webinars and further knowledge transfer. “We know that personal contact between customer and manufacturer is very important in the printing industry, because it creates and reinforces trust. As soon as the situation allows, we look forward to welcoming our customers on site again. Nevertheless, we regard the digital platforms as a good complement to the live events, even in the future, especially for customers from countries further away,” explains Ludwig Allgoewer.  

Heidelberg has put together a whole package of interesting information on its website (www.heidelberg.com). Here you will also find the videos from Innovation Week that show the product innovations for Packaging, Commercial, and Label. Furthermore you will find additional and in-depth content about the innovative range of solutions for packaging printing at heidelberg.com/packaging.  

Label printers around the world will learn everything there is to know about label production on March 3 and 4, 2021 with the “Virtual Gallus High Performance Day”. Using this new event format, Gallus will present the highlights from its portfolio of digital and conventional printing presses. The demo sessions will be followed by breakout sessions where label experts will provide exclusive insights.

İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr