Xeikon Café 2021 İçin Yeni Konsept

Xeikon Café 2021 İçin Yeni Konsept ~ 24/02/2021
Xeikon Café 11. yılında, tamamen yenilendi ve dört platformda zengin içerikler sunuyor.

Xeikon, 2010 yılında Xeikon Café'yi http://www.xeikoncafe.com/ ilk kez başlattığında, etkinlik esasen her yıl belirli bir yerde düzenlenen bir dijital baskı konferansıydı. Yıllar geçtikçe, konu yelpazesi ve ayrıca içeriden bilginin sunulduğu formatlar önemli ölçüde genişletildi. Günümüzde dijital baskı matbaaları, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak çok çeşitli demolar, atelyeler ve yuvarlak masa tartışmaları arasından seçim yapabilir. Bu, Xeikon Café'yi dijital baskı üretiminin tüm yönleriyle ilgilenen en büyük endüstri etkinliği haline getirdi.

 

11 yılın ardından, önde gelen dijital baskı çözümleri sağlayıcılarından biri olan Xeikon, bu popüler etkinlik serisinin profilini daha da iyileştirmenin zamanının geldiğine karar verdi. Xeikon Café, yepyeni bir logoya ek olarak, matbaacıların soru ve taleplerini daha hedefli bir şekilde ele alabilmek için dört farklı sunum formatına bölünecek.

 

- Şemsiye konsepti, Ambalaj Yeniliklerine dayanmaktadır. Dijital üretimdeki yeni fırsatları öğrenmek için tüm endüstri aktörlerinin bir araya geldiği yer burasıdır. Odak noktası, Xeikon ve Aurora ortaklarıyla bilgi aktarımı, deneyim alışverişi ve ağ kurma üzerinedir.

 

- Çevrimiçi sürüm, belirli bir uygulamayı veya belirli bir baskı uygulamasını tartışacak olan Xeikon Café TV'dir. Xeikon Café TV, dijital baskıyı gerçek hayattaki vaka çalışmalarıyla hayata geçiren Xeikon Café'nin özü olarak kabul ediliyor.

 

- On Tour, Xeikon Café’nin mobil biçimi olacak. Xeikon, bazı dijital baskı uygulamalarının özellikle yüksek müşteri ilgisi oluşturduğunu deneyimlerinden biliyor. On Tour, sahadaki uzmanları, ortakları ve Xeikon uzmanlarını kullanarak bilgi ve deneyim aktaracak.

 

- Talks, Xeikon Café'ye yeni eklenen bir platform. Bu seminer dizisinde, seçilen bir endüstri uzmanı, tüm yönleriyle bir dijital baskı çözümünün belirli bir alanı hakkında derinlemesine bilgi sunmayı amaçlayan belirli bir konuya odaklanacaktır.

 

Koşullara bağlı olarak, matbaacıları dijital üretimdeki yeni fırsatlar hakkında bilgilendirmek için tüm formatların bu yıl yapılması planlanıyor. Xeikon şu anda tüm Xeikon Café TV programlarını ülke ve bölgeye göre ilgili dilde yayınlanmak üzere hazırlamaktadır.
Xeikon XeikonCafe DijitalBaskı Dijital TicariMatbaa 25Yasindayiz YirmiBesinciYilimiz Matbaa MatbaaTeknik BirMatbaaTeknikVar EnrichTheContent KnowWhatisWhat İçeriğiGeliştir Ambalaj Ofset Serigrafi KartonAmbalaj EsnekAmbalaj flekso rotogravure inkjet genisformat BiliyorumÇünküOkuyorum ContentisKing Baskı Prepress Cilt Sonlandırma Finishing DijitalBaskı
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr