Yeni Modeller Geliyor

Yeni Modeller Geliyor ~ 29/03/2021
LITHRONE GX44RP / G44

Komori Corporation, Lithrone GX / G gelişmiş tabaka ofset baskı makineleri serisine yeni Lithrone GX44RP / G44 gelişmiş modellerinin eklendiğini duyurdu. İlk olarak Ağustos 2020'de duyurulan Lithrone GX / G gelişmiş baskı makineleri, Ekim ayında piyasaya sürülen birinci sınıf bir ROI (Yatırımın Geri Dönüşü) sağlayan bir konsept ile inşa edildi. Şimdi ileri teknoloji, Lithrone serisinin iki yeni 44 inçlik modeline genişletilecek.  

Entegre bir çözüm - Connected Automation

Başkan ve CEO Satoshi Mochida, Lithrone GX / G gelişmiş baskı makineleri, kolay kullanımla yüksek üretkenlik ve baskı kalitesi sunuyor diyor ve şu bilgileri paylaşıyor: "Bağlantılı Otomasyon konseptine dayalı olarak, süreçler arasında güçlendirilmiş işbirliği ve optimizasyonun yanı sıra üst düzey sistemlerden gelen bilgilere dayalı ön ayarlarla yüksek düzeyde otomasyon gerçekleştirildi ve böylece tüm baskı süreci boyunca üretkenliğin iyileştirilmesine katkıda bulunuldu. Bu entegrasyon seviyesi, Komori’nin KP-Connect Pro tarafından desteklenmektedir. "  

Yeni baskı genişliği verimlilik sunacak

“Lithrone G44 gelişmiş modelleri, ambalaj pazarı için etkileyici bir şekilde yüksek üretim verimliliği sunarken, Lithrone G40 gelişmiş 40 inç baskı makinesiyle birlikte kullanıldığında verimliliği de arttırmak için benzersiz bir format boyutundan yararlanıyor. 44 inçlik boyutun (10 cm daha geniş bir ebat) kullanımı kolaydır ve boyutu 40 inçlik bir baskı makinesine benzer olduğundan ek insan gücü gerektirmez. Aynı zamanda çoklu yükleme için son derece uygundur. Bu nedenle ambalaj baskı pazarında yenilenen ilgi görmektedir. Lithrone G44 ilerlemesi, Oyunu Değiştirici olarak daha yüksek üretkenlik sağlıyor. "  

"Sabit bir tabaka aktarımı etrafında oluşturulan tek geçişte çift yönlü baskı ile Lithrone GX44RP, hem hafif hem de ağır kâğıtlar için etkileyici derecede yüksek üretim sergiliyor. Matbaalar bu iki modelin yanı sıra, hali hazırda satışa sunulan baskı makineleri, (Lithrone GX40 / G40 gelişmiş ve Lithrone GX40RP gelişmiş modelleri ve kompakt bir mükemmelleştirme mekanizması etrafında oluşturulmuş tek geçişli baskı yoluyla ve yüksek hızla daha iyi yatırım getirisi sunan) Lithrone G37P ile de ilgilenebilirler."  

Komori, müşterileri için daha fazla verimlilik ve kârlılık sağlayan baskı teknolojisine odaklanmaya devam edecek. Yeni modeller için siparişler 1 Mart itibarıyla başladı#Komori #Offset #Lithrone #YeniEbatKomori #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr