virtual.drupa: Sergi Alanında Yenilikler

virtual.drupa: Sergi Alanında Yenilikler ~ 01/04/2021
virtual.drupa 20 - 23 Nisan'da

 

20-23 Nisan 2021 tarihleri arasında küresel baskı ve ambalaj topluluğu, bilgi aktarımını ve ağ oluşturmayı teşvik etmek ve iş i etkinleştirmek iç in üç ayak üzerine kuruldu. "Konferans Alanı", "Ağ Oluşturma Alanı" ve "Sergi Alanı". Etkinlik sanal olunca ağ oluşturma ve konferans alanı daha çok ön plana çıkıyor gibi görünmekle beraber bir fuarın olmazsa olmazı yeniliklerin sergilendiği alanlardır.

Sergi Alanı, baskı ve ambalaj endüstrisinin tüm değer zinciri boyunca çeşitli teknolojileri ve uygulamaları yansıtır ve ziyaretçilere, sergilenen şirketlerin ürün portföyleri ve yenilikleri hakkında kapsamlı bir genel bakış sunar. Ek olarak, açıklayıcı videolar ve Canlı Web Oturumları, sergilenen ürünler ve hizmetler hakkında ek ayrıntılar ve bilgiler sağlar.

 

İlgili katılımcıları ve ürünleri bulun

Ziyaretçiler, ilgilendikleri katılımcıları hızlı bir şekilde bulmak için Sergi Alanı'ndaki gezinmeyi kullanabilir. Şirket adının doğrudan girilmesine ek olarak, arama, örneğin doğru ve ilgili bir seçim elde etmek için ürün kategorisine veya ülkeye göre filtrelenebilir. Katılımcıların şirket profili, ilgili kişiler, ürünler, hizmetler, yenilikler ve sunum biçimleri hakkında bilgi sağlar. Bu noktada, katılımcı ile dijital kartvizit veya eşleştirme yoluyla doğrudan iletişim kurulabilir.

 

Canlı Web Oturumlarında içgörüler ve etkileşim

Katılımcılar, Canlı Web Oturumlarında toplulukla etkileşim kurma ve ilgili içerikle ilgili gündemlerini geniş bir izleyici kitlesine sunma fırsatına sahiptir. Ziyaretçiler, örneğin olay alanlarına veya konulara göre filtreleyebilecekleri olay veritabanındaki çeşitli sunumların güncel bir genel görünümünü edinebilirler. Dijital baskı uygulamaları ve otomatikleştirilmiş iş akışlarının potansiyeli, flekso ve mürekkep püskürtmeli baskıdaki yenilikler ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri gibi heyecan verici içerikler beklenebilir. virtual.drupa Etkinlik Ortakları da buna büyük katkılarda bulunacaklar: Leonhard Kurz, DuPont de Nemours, efi, Kodak, Komori, BlueCrest, CloudLab, Fujifilm, Hybrid Software, Koenig & Bauer, Mimaki, OQChemicals ve Xeikon. Tüm Canlı Web Oturumları, içeriğin zaman farklılıkları nedeniyle canlı olarak katılamayan ziyaretçiler için erişilebilir hale getirilmesi için daha sonra talep üzerine bir video kitaplığında sunulacaktır.

 

Katılımcılar, endüstri ile ilgili konularda genel bakış sağlar

Ziyaretçiler halihazırda mevcut katılımcı profillerine göz atma ve kendilerini virtual.drupa'ya yönlendirme fırsatına sahipler. Şirketler birlikte, çevrimiçi showroomlarında ve web oturumlarında sektörün çeşitliliğini temsil ediyor.

 

DuPont de Nemours'un Endüstriyel Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sam Ponzo, "DuPont tekstil ve endüstriyel uygulamalar için Cyrel® Solutions fleksografik sistemleri ve Artistri® Dijital Mürekkepler için en son yenilikleri çevrimiçi showroom'da ve interaktif Canlı Web Oturumları sırasında sunacak" diyor.

 

Fujifilm Grafik Sistemleri İşletme Bölümü Genel Müdürü Hiroaki Shimosaka, “Fujifilm hem geleneksel hem de dijital süreçlerde yeni yenilikçi ürünler sunacak” diyor. "Ayrıca, yenilikçi ürünlerimizle grafik sanatları sektörüne olan bağlılığımızı gösteriyor ve küresel müşterilerimiz için uzun süredir devam eden bir ortak olduğumuzu kanıtlıyoruz."

 

Xeikon Pazarlama Başkan Yardımcısı Filip Weymans ise şunları paylaşıyor: “Esas olarak dijital baskı üretimini içeren uygulamaları göstereceğiz - sadece dijital baskıya yönelik çözümleri değil, aynı zamanda bir üretim sürecine uyan ve diğer birçok adımda bağlanabilen çözümleri de göstereceğiz. Esnekliğe bu şekilde ulaşırsınız. Önünüzde duran soruları ve zorlukları bu şekilde ele alırsınız."

 

Katılımcılar, katılımcıların gelişimi ve sunum programları hakkında sürekli bir genel bakış elde ederler. Etkinliğin şu anda 30 ülkeden 170 katılımcısı ve Platinum, Gold ve Silver kategorilerinde on üç virtual.drupa Etkinlik Ortağı bulunuyor. Diğer tüm virtual.drupa teklifleri için https://virtual.drupa.com/en/Registration adresinde ücretsiz kayıt gereklidir.


#virtualdrupa #drupa #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr