Konica Minolta @virtual.drupa

Konica Minolta @virtual.drupa ~ 02/04/2021
virtual.drupa 20-23 Nisan'da


Konica Minolta, 20-23 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında katılacağı 'virtual.drupa' sırasında ortakları ve müşterileriyle birlikte baskı olanaklarını yeniden değerlendirecek. İnkjet, süsleme, otomasyon ve artırılmış gerçeklik (AR) gibi alanlarda vizyoner trendler ele alınacak

 

Konica Minolta’nın kendi online galerisine sahip olacağı ve bir dizi web oturumuna ev sahipliği yapacağı online etkinlik boyunca vereceği mesajların ana temasını “sınırları yeniden çizmek ve baskının gücünü zorlamak” oluşturacak.  Konica Minolta’nın üretim ve endüstriyel makine portföyleri, sonlandırmaları, yazılımı, danışmanlık ve hizmetleri hakkında güncellemeler paylaşılacak. Teknoloji liderinin dört gün boyunca yeniden odaklanacağı kilit alan,  gelişen dijital dünyanın teknik yenilikleri ile baskının güçlü yönleri olacak.

 

Konica Minolta’nın dünya çapında 700'den fazla kurulumla son derece başarılı olan AccurioLabel 230 toner etiket baskı makinelerinden PKG-675i oluklu ambalaj baskı makinesi ve MOTIONCUTTER® dijital lazer sistemi 'virtual.drupa' boyunca öne çıkacak.  

 

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Uluslararası Pazarlama Bölümü Genel Müdürü Olaf Lorenz, "Messe Düsseldorf tarafından sunulan sanal platform, yüz yüze bir etkinlik yapmanın mümkün olmadığı bu dönemde memnuniyetle karşıladığımız bir platform. Müşterilerimizle fikir alışverişi yolu ve bir ortaklık yaklaşımıyla onlara mümkün olan en iyi desteği nasıl sağladığımızı paylaşabilir ve sergileyebiliriz" diyerek sözlerine devam etti:

 

“Giderek daha dijital hale gelen bir dünyada sınırlarımızı yeniden şekillendirmemiz ve baskının gücünü zorlamamız olacak. Klasik teknolojilerden dijital baskı teknolojisine, yazılım ve danışmanlık hizmetlerine kadar, tüm alanlarda en iyileri birleştiriyor ve müşterilerin geleceği yeniden düşünmesine yardımcı oluyoruz."Daha fazlasını öğrenmek için virtual.drupa event page etkinlik sayfamıza göz atın.

#virtualdrupa #drupa #KonicaMinolta #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr