DuPont Yeni Ürünleri ile gold event partner olarak virtual.drupa’da

DuPont Yeni Ürünleri ile gold event partner olarak virtual.drupa’da ~ 03/04/2021
virtual.drupa 20 – 23 Nisan’da

DuPont, Cyrel® Solutions fleksografik sistemleri için en son yenilikleri ve yeni flekso klişe ve klişe üretim ekipmanı tekliflerini sunacağı virtual.drupa katılımında ticari, ambalaj ve tekstil uygulamaları için geniş inkjet mürekkep portföyü olan Artistri® Dijital Mürekkepleri de sergi salonunda ve interaktif web oturumları sırasında tanıtacak.

DuPont Endüstriyel Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sam Ponzo, “Grafik endüstrisinin önemli bir tedarikçisi olarak DuPont, drupa'da müşteriler ve endüstri ile kişisel etkileşimden her zaman keyif aldı. Ayrıca fuar, son teknolojik gelişmeleri tanıtmak için bir platform görevi gördü. Bu sefer drupa tamamen sanal olacak ve tek bir yerde buluşmayı ve sektördeki meslektaşlarımız ve meslektaşlarımızla yüz yüze etkileşim kurmayı özleyeceğiz, ancak bu odağımızı değiştirmiyor. Şimdiye kadarki ilk sanal drupa'nın bir parçası olmaktan ve müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla sanal olarak etkileşimde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz”, diyor.

Artistri® Digital Inks Pazarlama Müdürü Eric Beyeler ise Touchpoint Textile alanında "Sürdürülebilirliği modaya uygun hale getirin, modayı sürdürülebilir kılın" oturumunda sunum yapacak. Bu konuşmada Beyeler, özellikle pigment inkjet baskının moda ve konfeksiyon dünyasına nasıl güzel, dayanıklı baskılı kumaşlar, düşük çevresel ayak izi ve kısa bir tedarik zinciri sağlayabileceğini anlatacak. Bu toplantı 22 Nisan saat 13:20'de yapılacak (CET)

#Artistri #DigitalInks #Cyrel #FleksoKalip #DuPont #Tekstil #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr