Dijital Mürekkep Püskürtme Teknolojisinden Maksimum Verim Alın

Dijital Mürekkep Püskürtme Teknolojisinden Maksimum Verim Alın ~ 07/04/2021
Scroll down for English Edition

Kyocera Document Solutions ile baskı ve dijital iletişim konusunda iş akışı çözümleri sunan Solimar Systems yeni bir iş ortaklığına imza attı. Bu iş ortaklığı sayesinde, Kyocera’nın ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c’nin verimliliğini ve üretkenliğini en üst düzeye çıkarmak için işlemsel ve değişken veri baskı hizmeti sağlayıcılarına kapsamlı bir iş akışı çözümü sunuluyor.

 

#Kyocera, güçlü ve esnek çözümler sunan #SolimarSystems ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde #TASKalfa Pro 15000c sunduğu müşterilerinin #IPDS (Akıllı Yazıcı Veri Akışı)  ve AFP (Gelişmiş İşlev Sunumu) veri akışı ihtiyaçlarını karşılayarak mürekkep püskürtme teknolojisinde hızlı ve güvenli bir iş akışı sağlayacak. Böylece, Kyocera müşterileri minimum bakımla olağanüstü sonuçlar elde edebilen uygun maliyetli TASKalfa Pro 15000c’ye sahip olmanın yanı sıra, AFPDS ve IPDS gibi farklı veri ve bağlantı türlerini PCL, PDF, PostScript ve TIFF gibi Windows tabanlı baskı sunucularının anlayabileceği formatlara dönüştürebilecek.

 

Bu işbirliğiyle sunulan güçlü dijital mürekkep püskürtme baskı çözümünün sağladığı esneklikle Solimar Systems ve TASKalfa Pro 15000c müşterileri, farklı uzunluktaki işlerini herhangi bir kesinti olmaksızın yönetebilecekler. Sunulan çözüm sayesinde üretkenlikleri artacak, kapasiteleri genişleyecek ve böylece yeni müşteriler kazanarak daha karlı baskı işleri yürütebilecekler.

 

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil işbirliğiyle ilgili görüşlerini şu şekilde dile aktardı;

 

"Solimar Systems, güçlü portföyü ve sunduğu esnek çözümleriyle pazarda önde gelen bir oyuncudur. Müşterilerimizin mevcut iş akışlarıyla ve TASKalfa Pro 15000c cihazımızla kolayca entegre edilebilen, ölçeklenebilir ve modüler platformlar sunuyor. Faaliyet gösterdikleri alanda Pazar lideri olan bu iki teknolojiyi birleştirmek, daha hızlı ve daha dayanıklı baskı işlemleri elde etme konusunda verimliliğini gerçekten artırıyor.”

 

Solimar Systems Avrupa Ortadoğu Afrika ve Asya Pasifik Satış Müdürü Jamie Walsh ise işbirliğiyle ilgili şunları ekledi;

 

iCONVERT platformumuzun sunduğu artan iş hacmi ve üretim esnekliğinden zaten faydalanan bazı Kyocera müşterileriyle uzun vadeli bir işbirliğinin başlangıcı olan bu heyecan verici işbirliği ilerledikçe,

baskı süreçlerinde yaşanan sorunları çözmeye ve daha verimli bir üretim hattı sağlamaya yarayan Chemistry ™ platformumuzu tercih eden Kyocera müşterilerinin sayısının artacağını umuyoruz.”


SOLIMAR SYSTEMS AND KYOCERA DOCUMENT SOLUTIONS EUROPE’S

Partnership to Provide Customers With Faster, More Efficient Digital Inkjet Production

Solimar Systems, Inc., provider of leading workflow solutions for print production and digital communications, has confirmed a new partnership with Kyocera Document Solutions Europe, specialists in total document solutions. The collaboration provides transactional and variable data print service providers with a comprehensive workflow solution to maximise the efficiency and productivity of their  Kyocera TASKalfa Pro 15000c inkjet production printer.

The TASKalfa Pro 15000c offers cost-effective, agile, digital inkjet production capabilities for outstanding results with minimal maintenance. The robust and flexible Solimar Systems solutions integrate with and support the IPDS and AFP data stream needs of Kyocera customers, offering an advanced and secure inkjet workflow for fast and reliable production.

“Solimar Systems is an inventive player in the market with a strong portfolio and flexible solutions that fit our customers’ individual requirements,” said Marcel Ebbenhorst, Production Printing Manager, Kyocera Document Solutions Europe. “They offer scalable, modular platforms that easily integrate with our customers’ existing workflow and Kyocera’s TASKalfa Pro 15000c without any impact on productivity and reliability. In fact, combining these two market-leading technologies increases production efficiencies for a faster, more reliable print operation.”

Solimar Systems and TASKalfa Pro 15000c customers can also enjoy the flexibility enabled by this powerful digital inkjet solution to manage different run lengths without disruption. The increased productivity expands their capacity allowing them to take on new customers and run a more profitable print business.

Jamie Walsh, Sales Manager for EMEA and APAC, Solimar Systems, concludes, “This is the start of a long-term alliance, with some Kyocera customers already benefiting from the increased throughput and production flexibility delivered by our iCONVERT  platform. We hope that as this exciting partnership develops, so too will the number of Kyocera customers taking advantage of our broader Chemistry™ platform to address process issues and drive efficiencies for a more profitable production line.”

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr