Mimaki, virtual.drupa'da Yüksek Performanslı, 100 Serisi ile Parlayacak!

Mimaki, virtual.drupa'da Yüksek Performanslı, 100 Serisi ile Parlayacak! ~ 07/04/2021
virtual.drupa 20-23 Nisan'da


Mimaki Europe, bugün ilk sanal drupa'da (20-23 Nisan 2021) geniş kapsamlı yeni teknoloji dijital baskı teknolojileri portföyünü sergileyeceğini duyurdu. Şirketin yepyeni “100 serisi”, etkinlikte tanıtıldığı güçlü ürün portföyüne yepyeni eklemelerin yanı sıra etkileşimli sanal standında merkez sahneye çıkacak. Buna ek olarak Mimaki, sanal drupa'da seçili ürünler için özel bir promosyon başlatacak ve ürün portföyünü bu zorlu zamanlarda işlerini çeşitlendirmek isteyen şirketler için daha çekici hale getirecek.  

Mimaki, #virtualdrupa ’nın endüstrinin iletişimde kalmasına, ağlarını büyütmesine ve günümüzün zorlu zamanlarında liderler oluşturmasına yardımcı olma hedefi doğrultusunda en son iş geliştiren dijital baskı çözümlerini sergilemek ve çok sayıda uygulama fırsatını vurgulamak için bu etkinliği kullanacak.  

“Önemli bir fırsat…

”Mimaki EMEA Pazarlama Müdürü Danna Drion, "Covid-19 salgınının mevcut koşullarıyla karşı karşıya kaldığımızda, bu zorlu durumun üstesinden gelmek için hepimiz uyum sağlamak ve bir arada olmak zorundayız" diyor. “Mimaki, Covid-19 salgınının sebep olduğu etki ve zorlukların üstesinden gelmek için son 12 aydır müşterileri ve potansiyel müşterileri sanal etkinlikler, iletişim ve eğitim fırsatları ile destekliyor. Çevrimiçi etkinlikler stratejimizin merkezinde olmaya devam ediyor ve virtual.drupa, uzmanlığımızı paylaşmamız ve baskı hizmeti sağlayıcılarını bize katılmaya ve işlerini ilerletmek için yeni yollar bulmaya teşvik etmemiz için önemli bir fırsat sunuyor."  

Şirketin en yeni "100 serisi" yazıcı portföyü, virtual.drupa'da sergilenen en önemli teknolojilerden biri olacak. Kullanıcıların piyasadaki mevcut belirsizlik ortamında bile başarı elde etmelerini sağlamak için tasarlanan yeni yazıcı serisi, yüksek üretkenlik ve güvenilirlik, uygulama yelpazesini çeşitlendirmek için olağanüstü esneklik ve son derece rekabetçi bir fiyat-performans oranı sunuyor. Mimaki’nin 100 serisi, her biri NCU (Nozzle Check Unit), NRS (Nozzle Recovery System) ve DAS (Dot Adjustment System) dahil olmak üzere çeşitli ünlü #Mimaki özellikleriyle donatılmış üç modelden oluşuyor.  

Mimaki JV100-160:

Bobinden bobine #ekosolvent bir yazıcı olan JV100-160, kullanıcıların giriş seviyesinde bir fiyat ödeyerek yüksek kaliteli solvent baskı elde etmelerini sağlar. Yazıcı, hem ikili CMYK 4 renk modunda hem de 8 renk modunda (CMYK Lc Lm veya Lk) mevcut olan, yakın zamanda geliştirilen, hızlı kuruyan eko solvent mürekkebi "AS5" i kullanır. Grenlenleşmeyi azaltmanın ve görüntüleri yüksek hacimli mürekkeple basarken bile ince ayrıntılara izin vermenin yanı sıra, yeni AS5 mürekkebi, yazıcıların iç veya dış mekân kullanımı için çok sayıda uygulama oluşturmasına imkân tanıyan üstün çizilme direncine ve dış mekân dayanıklılığına sahip.


Mimaki UJV100-160:

Bobinden bobine bir UV yazıcı olan UJV100-160, yüksek üretkenliği, son derece çok yönlülüğü ve üstün baskı hızını birleştirir. Yazıcı, UV ışığına maruz kaldıktan hemen sonra kuruyan ve baskıdan sonra bir gaz giderme süresine gerek kalmadan daha hızlı bir üretim süreci sağlayan düşük maliyetli UV mürekkebi "LUS-190" kullanıyor. LUS-190 mürekkebi sadece PVC'ye değil, aynı zamanda PET film ve kâğıt gibi kaplanmamış medyalara da baskı için de kullanılabilir.  

Mimaki TS100-1600:

#Sublimasyon #tekstil baskı makinesi olan TS100-1600, dijital süblimasyon baskısını keşfetmek ve üretim kapasitelerini genişletmek isteyen matbaacılara uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir çözüm sunuyor. En hızlı modda 1.600 mm baskı genişliği ve 70 m2 / saat hıza sahip olan TS100-1600, çalıştırma maliyetini düşürmeye yardımcı olan ve mürekkep değiştirme ihtiyacının azalması nedeniyle istikrarlı, sürekli çalışma sağlayan 1 litrelik bir #mürekkep şişesi kullanır. TS100-1600, moda, #soft signage, ev ve iç mekan, spor giyim ve kişiselleştirilmiş ürünlerdeki çok çeşitli uygulamalar için ideal.  

Şirketin dijital baskı alanında yeniliği teşvik etme konusundaki uzun vadeli taahhüdünün bir parçası olarak Mimaki ayrıca #sanal #drupa 'da iki yepyeni baskı platformunu tanıtacak. Özel formatlar ve özel baskı altı malzemeler üzerine baskı yapmak için en son becerilere sahip olan yeni son teknoloji geliştirmeleri, geniş format ve moda endüstrilerinde yeni uygulama fırsatları açmak için tasarlanmış. Mimaki'nin uzmanları, şirketin tam renkli 3D baskı teknolojisi ve ilgili uygulama fırsatları hakkında fikir vermek için hazır olacak.  

“En son teknolojilerden oluşan kapsamlı portföyümüzü sanal drupa'da göstererek, sektöre olan açık bağlılığımızı göstermeyi amaçlıyoruz. Esnekliğimizden, ileri görüşlü yaklaşımımızdan ve Ar-Ge uzmanlığımızdan yararlanarak, pazar değişikliklerine hızlı bir şekilde uyum sağlayabiliyoruz. Sürekli sistem iyileştirmeleri veya yepyeni inovasyonlar sunmak için yeni müşteri fırsatlarını ele alabiliyoruz,”diyor Drion ve sözlerini şöyle tamamlıyor: "100 Serisi yazıcılarımız, verimlilik ve yüksek kalite söz konusu olduğunda mükemmeldir ve aynı zamanda canlı duvar kâğıtlarından yüksek kaliteli tabelalara kadar geniş bir uygulama yelpazesi üretme esnekliği sunar. Bunun da ötesinde, fuarda tanıtılacak yeni eklemeler, pazar segmentlerinde yeni sınırları aşacak."


#virtualdrupa #drupa #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr