POLAR 115. Yıl Dönümünü Kutluyor

POLAR 115. Yıl Dönümünü Kutluyor ~ 31/05/2021
Kutlamalara özel fiyat ve teklifleri sorun!

POLAR 2021'de çok özel bir yıldönümünü kutluyor: 115. yıl.

Hofheim'daki aile şirketi, muhteşem bir başarı öyküsüyle gururla geçmişe bakıyor. Yıldönümü yılındaki özel teklifler, kutlamalara katılmaya davet ediyor.  

1906 yılında kurulan #POLAR, bölgesel bir üreticiden #giyotin ve #şekilli #kesim alanında dünya pazar lideri konumuna yükselmiş. Aile şirketinin bu başarısı, özellikle birçok yenilikçi çözüme dayanıyor. Bugün POLAR ismi, dünya çapında dayanıklı, kusursuz ve modern kesme makineleriyle eş anlamlı olarak anılıyor. Yüksek hızlı kesim sistemlerine ek olarak, geniş ürün portföyü ayrıca kesim ve şekilli kesim işlemlerini optimize etmek için kullanılabilecek bileşenler ve sistemler içeriyor. Bu bileşen ve sistemler, özellikle ağ entegrasyonunu ve verimliliği artıran otomasyon konseptlerin den oluşuyor.

Yıl dönümü boyunca POLAR, yükleme ve havalandırma sürecini otomatikleştiren #AirGo Jog gibi yeni ve yenilikçi ürünleri tanıtacak.

Mayıs'tan Ekim 2021'e kadar olan siparişler için yıl dönümü teklifi ayrıntılı olarak şöyle  

Ücretsiz Compucut® Yazılımı

78 ila 176 kesme genişliğine sahip #NPROHD modelinin bir POLAR yüksek hızlı kesicisini satın alırken, müşteriler POLAR #CompucutControl yazılımını ücretsiz olarak alacaklar. Compucut® ile yüksek hızlı giyotinin dışında kesme programları oluşturmak mümkün. Com-pucut®, kesme programlarını otomatik olarak oluşturmak için baskı öncesi verileri (#CIP 3/4) kullanıyor ve bunları ya doğrudan kendi aralarında haberleşebilen giyotinlere ya da harici kesme programı yönetimine (#ESPV) aktarıyor. Ağa entegre olan her #giyotin, harici kesme programı yönetiminde depolanan kesim programlarına erişebilir. İsteğe bağlı bir barkod tarayıcı, atanan kesme programının otomatik olarak yüklenmesini mümkün kılar.  

Haziran ve diğer aylar boyunca özel teklifler Tüm POLAR yüksek hızlı giyotinler yıl sonuna kadar yıldönümü rozetiyle birlikte teslim edilecek. Online sorgulama yapmak için teklif ve iletişim formu hakkındaki tüm bilgiler bu adreste. 

Yıldönümü ayrıca online mağazada (www.mohr-shop.com) özel tekliflerle kutlanıyor.

Örneğin, müşteriler Haziran ayı boyunca tüm siparişlerinde % 11,5 indirim alırlar.

Sizler tüm kutlamalar için Polar Türkiye tedarikçiniz ile temasa geçebilirsiniz.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr